Liquidy - recenzje

Heathen – Time Bomb Vapors


Dziś na tapetę wpadł mi „hamerykaniec”. Na wstępie wytłumaczę tym co nie wiedzą – z „hamerykańcami” chodzi o to, że nasi bracia zza oceanu mają dużo lepiej rozwinięte vape-community i tam najgorsze liquidy są niebo lepsze niż nasze. Oczywiście zaczęliśmy i my się rozwijać! (Dillonsy?.. Coś wam to mówi?) Do rzeczy! Liquidy zza wody są drogie i teoretycznie powodują orgazm kubków smakowych. Czy tak jest?… Nie do końca. Na ogół te soczki są o wiele za słodkie i po prostu przereklamowane. Mi się udało wygrać dwie buteleczki (różne) w fejsbukowym konkursie więc nie mam co narzekać, ale uprzedzić Was muszę – TANIO NIE JEST. W Polsce dostaniemy 30ml za jakieś 70zł, zza granicy szykować musimy się na 80-90zł + koszty przesyłki.

ZAPACH

Zapach jest po prostu idealny. Bardzo mocny i słodki melon który od razu wbija nam do głowy widok złocistego owocu. Nic dodać, nic ująć. Soczek mi się skończył, a butelkę nadal wącham…

SMAK

W smaku ukazuje się pierwszy problem typowy dla JuEsEj – liquid jest o wiele za słodki. Melon zdecydowanie dominuje i nie daje się rozwinąć smoczemu owocowi, który miałby tutaj niezły potencjał. Soczek smaczny, ale wielu osobom nie podejdzie ze względu na słodkość.

PUNKTY

Smak
Zapach
Stosunek ceny do jakości

Podsumowując:

Bardzo słodka mieszanka melona miodowego i smoczego owocu. Jak już się przyzwyczaiłem do dostawania cukrzycy po każdym buchu to LQ okazał się bardzo smaczny.

Ceny zaczynające się na 69zł mocno zniechęcają do zakupu.