Liquidy - recenzje

Liquidy dr Jack – czy warto oszczędzać?


ocena liquidów dr jack

smak 63%
wydajność 65%
wyrazistość aromatu 55%
jakość 56%
cena-jakość 71%
Krótkie podsumowanie

Wynik 62% średnie

[vc_row][vc_column width=”1/1″ el_class=”tekst-prawa-ocena”][vc_column_text]

Produkty firmy e-SmokingWorld kierowane są do klientów o różnej zasobności portfela. Tym razem przyjrzymy się liquidom z linii najtańszych produktów, czyli marce dr Jack. Oprócz niskiej ceny, do zakupu zachęca ogromny wybór smaków – największy ze wszystkich marek wspomnianego producenta w naszym kraju. Obecnie można wybierać spośród 39 aromatów, ale liczba ta stale rośnie. Warto dodać, że możemy znaleźć tam tak nietypowe warianty jak np. smak napoju energetycznego czy mojito. Generalnie do dyspozycji mamy kilka liquidów tytoniowych (np. cygraro, miks tytoniowy), miętowych (np. mentol, truskawka z miętą), owocowych (np. wiśnia, jagoda) oraz tych trudnych do jednoznacznego sklasyfikowania jak np. czarna herbata czy kawa.

Liquidy dr Jack oferowane są w buteleczkach o pojemności 10 oraz 30 ml, za które trzeba zapłacić odpowiednio 9,90 i 29 złotych. To jedne z najtańszych markowych płynów dostępnych na rynku.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=”1/2″][vc_column_text]

W przypadku większości smaków, do wyboru mamy wyłącznie 2 rodzaje mocy – Strong (18 mg/ml) oraz Light (9 mg/ml). Dodatkowe opcje Medium (12 mg/ml), oraz Super Light (6 mg/ml) dotyczą jedynie ostatnio debiutujących płynów w tej ofercie. W przyszłości można zatem spodziewać się jeszcze szerszego zakresu dostępnych mocy. Wszystkie buteleczki są foliowane, co daje pewność, że przed nami z nikt z nich nie korzystał.

Opakowania liquidów niczym specjalnym się nie wyróżniają i mają charakter typowo informacyjny. Znajdziemy na nich grafiki pozwalające odróżnić wybrane warianty smakowe. Od razu widać, że marka ta jest pozycjonowana niżej od pozostałych płynów oferowanych przez e-SmokingWorld. Wygląd pudełek nie przyciąga uwagi, a ich design nie wyróżnia się niczym na tle konkurencji.

[/vc_column_text][/vc_column][vc_column width=”1/2″][vc_gallery type=”flexslider_slide” interval=”3″ images=”424,425,426,427,428″ onclick=”link_image” custom_links_target=”_self” img_size=”345×345″][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=”1/1″][vc_column_text]

Niska cena oraz duży wybór aromatów to jedyne atuty tych liquidów. Ich smak rozczaruje osoby oczekujące rzeczywistego oddania owoców, napojów lub różnego rodzaju gatunków tytoniu z etykietek. Zawiedzeni będą również miłośnicy intensywnego palenia i wyrazistego, mocno wyczuwalnego bukietu. Niezależnie od rodzaju mocy, płyny są raczej lekkie i pozostawiają po sobie ledwo wyczuwalny, trochę jakby rozwodniony posmak. Łagodny smak podkreśla umiarkowanie gęsty i mało puszysty dym.

[/vc_column_text][vc_tour][vc_tab title=”Największe zalety” tab_id=”1411425144-1-171837-a323″][vc_column_text]

– ogromny wybór smaków

– niska cena

[/vc_column_text][/vc_tab][vc_tab title=”Największe wady” tab_id=”1411425144-2-261837-a323″][vc_column_text]

– niska jakość

– niezbyt intensywny smak

[/vc_column_text][/vc_tab][/vc_tour][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=”1/1″][vc_column_text]

Dr Jack to ekonomiczna marka liqiudów, która zainteresuje głównie mniej wymagających i poszukujących oszczędności e-palaczy. Kuszący jest ogromny wybór smaków – w tym kilka naprawdę rzadko spotykanych, ale niestety ich jakość i intensywność pozostawia wiele do życzenia. Zdecydowanie lepiej dorzucić kilka złotych i dokonać zakupu lepszego płynu, który pozwoli cieszyć się pełnym i wyrazistym smakiem

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]