Liquidy - recenzje

Liquidy Lucky Seven – szczęśliwy strzał?


ocena liquidów Lucky Seven

smak 83%
wydajność 80%
wyrazistość aromatu 84%
jakość 88%
cena-jakość 94%
Krótkie podsumowanie

Wynik 85% Bardzo dobre

[vc_row][vc_column width=”1/1″ el_class=”tekst-prawa-ocena”][vc_column_text]

Lucky Seven to marka, która pomimo krótkiego stażu w branży, zdołała już zaistnieć w świadomości wielu e-palaczy. W dużej mierze przyczynił się do tego jej flagowy zestaw dwóch e-papierosów Classic, nieprzypadkowo zawierający również opisywany dzisiaj liquid. Możemy w nim jednak znaleźć wyłącznie jedną z 9 dostępnych pod tą marką kompozycji smakowych – liquid Classic Tobacco.

Pozostałe smaki oferowane w tej linii to: aromat amerykańskich papierosów, smak tytoniu, cytryna, mięta, menthol, jabłko, arbuz oraz malina. Ze zróżnicowanej oferty powinni być zatem zadowoleni wszyscy ceniący sobie nawiązania do tradycyjnych, tytoniowych smaków oraz Ci poszukujący bardziej alternatywnych, owocowo-słodkich rozwiązań. W tej drugiej kwestii nie należy się jednak spodziewać żadnych rewolucji – postawiono na sprawdzone i raczej najpopularniejsze owoce. Nie znajdziemy tutaj żadnej egzotyki czy eksperymentów.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=”1/2″][vc_column_text]

Liquidy możemy zakupić wyłącznie w małych – 10 mililitrowych buteleczkach, a do wyboru jest 5 różnych rodzajów mocy. Wszystkie opcje kosztują niecałe 12 złotych, co na tle konkurencji wydaje się być bardzo atrakcyjną ceną. Warto jednak w tym momencie zwrócić najpierw uwagę na jakość płynów. Pod względem smaku czy wydajności mogą one śmiało konkurować z dużo droższymi produktami jak np. Mild czy Volish.

Lucky Seven zapewnia przyjemny i niezwykle wyrazisty posmak. Wszystkie kompozycje pozwalają rzeczywiście poczuć prezentowaną na opakowaniu mieszankę tytoniu lub owoc. Liquid nadaje się do intensywnego palenia, a jego właściwości i skład przekładają się na zadowalające chmurzenie. Powstająca podczas jego palenia mgiełka nie drażni oczu ani nosa. Płyn jest wydajny i może być wykorzystywany we wszystkich typach urządzeń.

[/vc_column_text][/vc_column][vc_column width=”1/2″][vc_gallery type=”flexslider_slide” interval=”3″ images=”373,374,375,376,377,378,379,380,381″ onclick=”link_image” custom_links_target=”_self” img_size=”345×345″][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=”1/1″][vc_column_text]Opakowanie liquidu swoim wyglądem nawiązuje do innych produktów marki Lucky Seven. Poszczególne smaki można łatwo rozpoznać dzięki charakterystycznym kolorom i rysunkowym grafikom. Wszystkie buteleczki z płynami są fabrycznie foliowane i umieszczone w chroniącym je przed uszkodzeniami kartoniku.[/vc_column_text][vc_tour][vc_tab title=”Największe zalety” tab_id=”1411425144-1-17dd5a-f0f0″][vc_column_text]

– intensywny smak

– korzystna cena

– wysoka jakość

[/vc_column_text][/vc_tab][vc_tab title=”Największe wady” tab_id=”1411425144-2-26dd5a-f0f0″][vc_column_text]

– brak większych pojemności

– brak egzotycznych smaków

[/vc_column_text][/vc_tab][/vc_tour][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=”1/1″][vc_column_text]

Za liquidami Lucky Seven przemawiają dwa niezwykle silne, ale i łączące się ze sobą atuty – atrakcyjna cena oraz bardzo dobra jakość. Oferta powinna zainteresować osoby poszukujące klasycznych tytoniowych aromatów i podstawowych smaków owocowych. Nie ma tutaj miejsca na eksperymenty, ale w zamian otrzymujemy pełnię smaku i oszczędności podczas codziennej eksploatacji. To doskonała propozycja dla wszystkich użytkowników, niezależnie od poziomu wtajemniczenia.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]