Liquidy - recenzje

Premix by Go Bears – Al Carpone


[vc_row][vc_column width=”1/2″][vc_column_text]

Whew… Na szczęście jeszcze coś zostało w butelkach! Skąd to przejęcie? A no stąd, że nie spodziewałem się czegoś tak dobrego i mało brakowało, a wykopciłbym wszystko bez zastanawiania się!

Skoro to już wyjaśniłem to teraz powitajmy gwiazdę programu: Al Carpone! Czyli pieczone banany z truskawkami i serkiem mascarpone. Rzecz jasna jest to premix w znanych już butelkach. Jeszcze raz wspomnę – flaszeczki świetne do dripowania, ale mogą być problematyczne przy RTA/RDTA z mniejszymi wlewami liquidu.

[/vc_column_text][/vc_column][vc_column width=”1/2″][vc_single_image image=”5536″ img_size=”medium”][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=”1/2″][vc_row_inner][vc_column_inner][vc_column_text]

ZAPACH

W zapachu czuć świetnego, bardzo naturalnego banana, który rzeczywiście podchodzi pod pieczonego. Niestety truskawka jest tu zbyt delikatna i po prostu ginie. Ogólnie zapach przyjemny i zdecydowanie zachęcający.

[/vc_column_text][/vc_column_inner][/vc_row_inner][/vc_column][vc_column width=”1/2″][vc_row_inner][vc_column_inner][vc_column_text]

SMAK

W smaku zdecydowanie dominuje banan, ale wyczuwalna jest lekko chrupiąca (?) nuta aromatyczna, która rzeczywiście przywodzi na myśl pieczonego banana. Truskawki, choć z lupą szukałem, nie wyczułem. Żółto-krzywy owoc jest po prostu zbyt dominujący dla tej delikatnej czerwoności. Jedno czego muszę pogratulować to tego mascarpone. Delikatne, ale zdecydowanie wyczuwalne. Bardzo dobry dodatek, który wprowadza ciekawy posmak i bardzo mi przypadł do gustu.

[/vc_column_text][/vc_column_inner][/vc_row_inner][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][/vc_column][/vc_row]

Smak 87%
Zapach 78%
Stosunek jakości do ceny 84%
Krótkie podsumowanie

Podsumowując powiem szczerze, że jestem zachwycony. Przepyszny bananek z twistem w postaci serka mascarpone okazał się być genialny i przerósł moje oczekiwania! Jeśli chcecie dobrego banana to serdecznie polecam.

Wynik 83%