Zakupy

Premixy – z czym to się je?


[vc_row][vc_column][vc_column_text]

Jako, że nadciąga masa recenzji premixów, które zaczynają dominować rynek, to postanowiłem powiedzieć wam co to jest i jak to działa.

Wiadomo – prawo się zmienia to i rynek się musi dopasować. Stąd wzięły się premixy czyli nic innego jak gotowy liquid o wyższym stężeniu aromatu, który możemy rozrobić z bazą nikotynową. W większości wypadków które dotychczas widziałem dostajemy 20ml takiego koncentratu w 30ml butelce. Do tego dolewamy 10ml bazy o stężeniu 3 razy większym niż docelowe, intensywnie wstrząsamy i gotowe!
W ten sposób wszyscy mogą trzymać się przepisów, a i rynek ciekawie ożył.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=”1/3″][vc_custom_heading text=”Co to daje użytkownikowi?” use_theme_fonts=”yes”][vc_column_text]

Na pewno otrzymujemy swobodę i satysfakcję mieszania własnych liquidów, ale jednocześnie wygodę gotowych soczków. Możemy dokładnie dobrać stężenie nikotyny, ale też intensywność smaku – w końcu nikt nam nie każe dolać dokładnie X ml bazy. Chcemy delikatniejszy smak to dajemy więcej bazy i vice versa.

[/vc_column_text][/vc_column][vc_column width=”1/3″][vc_custom_heading text=”Jakie są tego minusy?” use_theme_fonts=”yes”][vc_column_text]

W zasadzie to żadne. Moim zdaniem właśnie tego brakowało na rynku i do mnie takie produkty przemawiają. Nie zawsze mam pomysł na nowe, ciekawe mieszanki smakowe, a tak mam dużą swobodę i wygodę na raz.

[/vc_column_text][/vc_column][vc_column width=”1/3″][vc_custom_heading text=”Jak to wychodzi cenowo?” use_theme_fonts=”yes”][vc_column_text]

Jak spojrzeć na obecny przekrój tej kategorii płynów to ceny są bardzo przyzwoite i raczej nie zapowiada się na zmiany w tej kwestii. Koncentrat liquidu + baza w wielu wypadkach wypada nawet taniej niż dokładnie taki sam liquid, tyle że gotowy.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]


Dodaj komentarz :)

2 komentarzy do "Premixy – z czym to się je?"

avatar
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Sebastiansss
Gość

a jakiej trzeba dodać bazy vpg czy innej ?

Core
Admin

Do premixów dodaje się po prostu tzw. shoty nikotynowe – dzięki temu uzyskujemy daną moc liquidu.