Zestawy

Smart V-GO – pozorna oszczędność


ocena zestawu Smart V-GO

pierwsze wrażenie 63%
wygląd 64%
zawartość zestawu 72%
bateria 55%
clearomizer 67%
cena-jakość 65%
Krótkie podsumowanie

Kiepska jakość wykonania i nieciekawy wygląd, jednak zestaw bardzo bogaty w przystępnej cenie.

Wynik 64% Średni

[vc_row][vc_column width=”1/1″ el_class=”tekst-prawa-ocena”][vc_column_text]

Twoje Trendy to marka celująca głównie w klientów, dla których najważniejszą rolę podczas wyboru e-papierosa gra cena zakupu oraz ilość elementów w danym zestawie. Nieprzypadkowo obecnie w ich ofercie internetowej znajdziemy wyłącznie produkty kosztujące maksymalnie do 150 złotych. W politykę tę doskonale wpisuje się zestaw dwóch e-papierosów – Smart V-GO. W porównaniu do większości konkurentów z branży, jego oferta jest niezwykle atrakcyjna pod względem finansowym – za podwójny zestaw z kompletem dodatków (ładowarką i adapterem sieciowym) na stronie www „Trendów” zapłacimy 149 złotych. W innych sklepach jest jednak o wiele drożej.  Dodatkowo mamy do wyboru trzy warianty kolorystyczne e-papierosa: czarny, stalowy oraz granatowy.

Mniej do zakupu zachęca wygląd pudełka oraz opis e-papierosa na głównej stronie internetowej producenta. Opakowanie jest zdecydowanie nieestetyczne, a w opisie roi się od błędów ortograficznych i brakuje przejrzystej prezentacji podstawowych danych technicznych. Wszystko to sprawia, że człowiek zaczyna wątpić w zapewnienia sprzedawcy że „nowa seria popularnego modelu V-GO, jeszcze bardziej elegancka i niezawodna”. Warto jednak w tym miejscu dodać, że niestety, ale wielu innych producentów ma wciąż podobne podejście. Design opakowania i jakość opisu własnych produktów pozostaje dla nich sprawą drugorzędną. Przejdźmy jednak do samego papierosa elektronicznego.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=”1/2″][vc_column_text]

Smart V-GO jest ulepszoną wersją mieszanego zestawu tej samej marki – Blue V-GO. Tym razem zdecydowano się jednak postawić na nowocześniejsze parowniki i dokonano lekkiej modyfikacji zasilających je akumulatorków. Sercem tego urządzenia jest clearomizer, którego konstrukcja bazuje na parowniku EVOD. Dolnogrzałkowy system zapewnia dobrą jakość palenia i jest względnie niezawodny. Jego dużą zaletą ją możliwość samodzielnej wymiany grzałki oraz prostota uzupełniania liquidu. Użytkownik może również stale kontrolować aktualny poziom liquidu. Umożliwia to specjalne – przezroczyste okienko w obudowie clearomizera.

Smart V-GO jest ulepszoną wersją mieszanego zestawu tej samej marki – Blue V-GO. Tym razem zdecydowano się jednak postawić na nowocześniejsze parowniki i dokonano lekkiej modyfikacji zasilających je akumulatorków.

[/vc_column_text][/vc_column][vc_column width=”1/2″][vc_gallery type=”flexslider_slide” interval=”3″ images=”411,412″ onclick=”link_image” custom_links_target=”_self” img_size=”345×345″][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=”1/1″][vc_column_text]

Sercem tego urządzenia jest clearomizer, którego konstrukcja bazuje na parowniku EVOD. Dolnogrzałkowy system zapewnia dobrą jakość palenia i jest względnie niezawodny. Jego dużą zaletą ją możliwość samodzielnej wymiany grzałki oraz prostota uzupełniania liquidu. Użytkownik może również stale kontrolować aktualny poziom liquidu. Umożliwia to specjalne – przezroczyste okienko w obudowie clearomizera.

Parownik jest zasilany przez akumulatorek o pojemności 650 mAh, który wyposażono w stałe napięcie pracy –  3,3 V.  Bateria tego typu przeznaczona jest dla umiarkowanych palaczy i nie zapewnia zbyt długiego czasu pracy. Powinna jednak zadowolić osoby palące mniej niż jedną paczkę tradycyjnych papierosów dziennie. Akumulatorek posiada zabezpieczanie przed przypadkowym wyładowaniem – 5-klik, a jego największą zaletą jest krótki czas ładowania – około dwóch godzin.

[/vc_column_text][vc_tour][vc_tab title=”Największe zalety” tab_id=”1411425144-1-17d27e-f266″][vc_column_text]

– krótki czas ładowania

– niska cena

– prosta konstrukcja

[/vc_column_text][/vc_tab][vc_tab title=”Największe wady” tab_id=”1411425144-2-26d27e-f266″][vc_column_text]

– niska jakość wykonania

– mała pojemność baterii

[/vc_column_text][/vc_tab][/vc_tour][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=”1/1″][vc_column_text]

Smart V-GO to propozycja która z pozoru wydaje się być ciekawą okazją i możliwością oszczędzenia. W rzeczywistości to średniej jakości sprzęt, który nie ma szans w starciu z nie tak wcale droższymi konkurentami. Skuszą się na niego raczej wyłącznie początkujący i mniej wymagający e-palacze.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]