vision ego3 - e-papieros Zestawy

Vision eGo 3 – żywa legenda e-palenia


Ocena zestawu Vision Ego 3

pierwsze wrażenie 74%
wygląd 76%
zawartość zestawu 85%
bateria 84%
clearomizer 81%
cena-jakość 89%
Krótkie podsumowanie

bardzo popularny model, klasyka wśród e-papierosów - idealne połączenie baterii Joyetecha z niezawodnym clearomizerem Vision CC

Wynik 81% klasyk

Przepis na sukces w branży papierosów elektronicznych wydaje się być bardzo prosty. Znaczna większość użytkowników szuka narzędzia, które będzie tanie, proste w budowie i obsłudze oraz względnie bezawaryjne. Wielu producentów próbowało łączyć wymienione składniki na różne sposoby, ale najbliżej perfekcji jest chyba e-papieros Vision eGo 3. Ten niezwykle popularny model znacznie przyczynił się do rozpowszechnienia e-palenia i pokazał, że wysoka jakość wykonania oraz komfort użytkownika mogą być dostępne w naprawdę rozsądnej cenie.

Od rynkowego debiutu wspomnianego modelu minęło już kilka lat, a on w dalszym ciągu jest kuszącą propozycją zarówno z perspektywy początkującego e-palacza, jak i starszego stażem oraz bardziej wymagającego użytkownika. Vision eGo 3 w pełni oddaje istotę e-palenia, które ma być realną alternatywą dla tradycyjnych papierosów.  Jego ciągła obecność w wielu sklepach oznacza chyba, że stale cieszy się on uznaniem i wzięciem pośród klientów.

W przypadku tego e-papierosa nie opisujemy konkretnego zestawu, ale mamy zamiar przybliżyć pojedyncze urządzenie i jego właściwości. Nie zmienia to jednak faktu, że model był lub jest dalej dostępny w przeróżnych konfiguracjach. Najpopularniejsze z nich to podwójny zestaw zapakowany wraz z kompletem akcesoriów w specjalne etui oraz podstawowy – pojedynczy papieros elektroniczny z ładowarką. Dwa e-papierosy z dodatkami w zależności od sklepu można mieć już od około 170 złotych, a za pojedynczego papierosa trzeba zapłacić od 60 do 80 złotych. W praktycznie wszystkich przypadkach urządzenie znajdziemy w komplecie z baterią o pojemności 1000 mAh. Zarówno dwa lata temu, jak i teraz była to w pełni satysfakcjonująca pojemność dla większości e-palaczy. Akumulatorek został również wyposażony w dwa tryby napięcia, co dodatkowo podkreśla uniwersalny charakter tego modelu.

Doskonałym dopełnieniem wspomnianej baterii jest clearomizer Vision CC. Jest to ciesząca się pozytywnymi opiniami bezwatkowa konstrukcja, która umożliwia prostą wymianę grzałki. Clearomizer mieści około 1.6 ml liquidu, a zastosowanie grzałki z długimi sznurkami zapobiegło problemom z dostarczaniem liquidu i konieczności przechylania urządzenia przy jego niskim poziomie. Uzupełnianie płynu jest banalnie proste – w tym celu wystarczy wyłącznie odkręcić ustnik. Urządzenie wydziela sporą ilość mgiełki, a smak jest za każdym razem bardzo wyraźny i głęboki. W tych kwestiach, Vision CC bije na głowę wielu uznanych konkurentów z klasy wyższej. Jedynymi minusami cleraomizera jest sporadyczne występowanie skroplin oraz częsty, nieprzyjemny posmak podczas palenia z minimalnym poziomem liquidu.

Kolejnym mocnym punktem Vision eGo 3 jest jakość jego wykonania. Postawiono na wytrzymałe materiały i maksymalną funkcjonalność urządzenia. Wszystkie, nawet najmniejsze uszczelki idealnie do siebie pasują, a o jakichkolwiek niedoróbkach nie może być mowy. Rozebranie sprzętu jest banalne nawet dla kompletnych amatorów, co pozwala oszczędzić pieniądze i dłużej utrzymać e-papierosa w odpowiedniej kondycji. Urządzenie jest odporne na wszelkie upadki oraz intensywne użytkowanie.

– niezniszczalna konstrukcja

– wysoka jakość w rozsądnej cenie

– głęboki smak

– sporadyczne skropliny

– konieczność utrzymywania odpowiedniego poziomu liquidu

Długa obecność na rynku tego modelu i wiele pozytywnych opinii na jego temat są najlepszą rekomendacją dla elektronicznego papierosa Vision eGo 3. Urządzenie to swego czasu było wyznacznikiem pewnych standardów w branży i z pewnością przyczyniło się do popularyzacji elektronicznego palenia. Jego charakter idealnie sprawdza się w przypadku różnego rodzaju potrzeb użytkowników. Możliwości modelu pozwalają zarówno na przyjemną naukę e-palenia, jak i dostosowanie się do wymagań doświadczonych palaczy. Pomimo tego, że w sprzedaży znajdziemy już kilka bardziej nowoczesnych i zaawansowanych e-papierosów to wciąż naprawdę warto rozważyć zakup tego urządzenia.