Rozrywka

Zlot w Gdańsku – LayUP 17.04.2016 – relacja


Ja się za bardzo rozwodzić nie lubię, więc telegraficzny skrót:

Miejsce: zlot odbył się 17.04.2016 w hali LayUP na Gdańskiej Stoczni

Organizatorzy: Dominik Migawski i Mateusz Kowalski

Sponsorzy: PinkFury wraz z Liquido, sklep Poster82 oraz E-Indiana

Współpraca medialna: e-palacze.net

DJ: Marek Hanula i Kajetan Kloska

Pomoc przy organizacji spotu: Patryk Szafraniec oraz Weronika Gajdul

Montaż filmu: Michał Szczęsny

Zdjęcia: Albert Damian

Jak było? Było genialnie! Organizacja świetna, wszystko dobrze zaplanowane i ogółem mówiąc – zabawa przednia. Widzicie listę powyżej? To wszystko dzięki tym osobom i markom. Oczywiście muszę wcisnąć jedno słowo… ALE! Jedyne do czego muszę się przyczepić to nagłośnienie – niestety, ale ze względu na to co robię poczułem się urażony – głośniki komputerowe do nagłośnienia takiej imprezy?! Mimo wszystko wydarzenie dobrze zrobione i do głośników czepiam się bardziej humorystycznie niż na poważnie.

Żeby było ciekawiej pojawiła się dość istotna osoba w postaci samego Aliena! Miałem nawet okazję stanąć z nim do pojedynku na chmurę, ale niestety zjadł mnie jakbym ruszył z egonem…

Kolejna ciekawostka to fakt, że Core do pojedynku na chmurę przystąpił z przeciwnikiem zaopatrzonym w iJust2 (jedyny iJust na sali i był tam tylko dla żartu). I wiecie co?.. I Core ten pojedynek przegrał! Tak, tak, iJust (grzałka o,3 ohm) zmiażdżył Pegasusa z Tritonem (grzałka 0,4 ohm).

W trakcie całego zlotu emocji była cała masa i możecie być pewni, że jeśli ci sami organizatorzy zrobią kolejny zlot to na nim będę! (a zrobią i nawet wiem kiedy, bo już o tym rozmawialiśmy 😉 )

Zapraszam jeszcze do przejrzenia zdjęć, obejrzenia mojego filmu i obejrzenia playlisty z konkursu Vape Tricks.

Jak było? Sami zobaczcie!

Konkurs Vape Tricks - nagrania Alberta