Z E-Fajką na Luzie

7 Celebrytów z e-papierosem


Już kiedyś pisaliśmy na temat celebrytów, którzy sięgają po e-papierosy. Wielu artystów mówi o tym, że korzysta z nich codziennie, jednak nigdy nie udało się ich przyłapać na wapowaniu. Zastanawia mnie fakt, dlaczego tak rzadko dają się fotografować z tym ciekawym urządzeniem, a z analogami jest już mniejszy wstyd. Chyba raczej powinno być zupełnie odwrotnie?

Zacznijmy od mojego ulubieńca, o którym było ostatnimi czasy dość głośno, niestety nie ze względu na wapowanie, tylko przez jego życie prywatne. Ten Pan nie raz pokazywał jak lubi drogie używki, alkohol, papierosy i cygara. Ostatnio również głośno mówił o tym, że lubi wapować i pokazał się kilkukrotnie w krótkich epizodach ze swoją maszynką do wapowania.

0c2d1aa41fcb7d2da565d69b0e3c95c9

Następny jest Pan Johny Depp i jego spora chmurka w trakcie rozmowy ze znajomym, na zdjęciu widzimy, że używa już trochę lepszego sprzętu niż większość kolegów. Dzięki temu na pewno możemy domniemać, że jego codzienny zestaw jest raczej profesjonalny.

depp-vape

Katherine Heigl również widoczna jest w miejscach publicznych z e-papierosem. Dodatkowo widać również, że nie używa sprzętu imitującego wyglądem zwykłego analoga, aktualnie to zdjęcie obiegło jak najwięcej różnych portali o e-papierosach, ponieważ nasza Pani twierdzi, że nie ukrywała się nigdy ze swoim e-papierosem.

katherine-heigl

Katy Perry, tej celebrytki również nie trzeba nikomu przedstawiać, zna ją dosłownie cały świat i chyba nawet ludzie, którzy nie wiedzą z jaką kulturą jest powiązana ta Pani, znają doskonale jej nazwisko. Zdjęcie wygląda raczej na robione z zaskoczenia i dlatego może nie jest aż tak twarzowe, jednak widzimy na nim coś w stylu klasycznego Ego i może jakąś Vivi nova slim?

Katy Perry smoking something interesting and drinking a beer at her Labor Day Bash. IS that an e cigarette or something stronger? on September 2, 2013 X17online.com

Pan Leonardo już kilkukrotnie pozował nam z fajnymi sprzętami w różnych okolicznościach, tutaj widzimy go raczej z tym zabawkowym e-papierosem, który próbuje emitować tego zwykłego, jednak już kiedyś przedstawiliśmy wam zdjęcia z fajnym boxem tego Pana.

leonardo

Co tu mówić i kogo ja mam przedstawiać. Przecież Snoop Dogg jest ikoną swojego stylu i tego, że lubi dymek. Z tego co wiemy i widzimy lubi również ten produkowany w elektryczny sposób. Wiemy również, że wypuścił on serię swoich e-cigów i vaporizerów.

snoopliongpen_grande

Oj Samuelu dałeś się przyłapać z tak słabym modelem, chyba czas najwyższy zaczerpnąć korepetycji u kolegi Leonardo, ponieważ on pokaże ci różnicę pomiędzy fajnym boxem, a zwykłym E-cig Green Smoke który swoją drogą kiedyś testowaliśmy na naszym portalu.

7b7746b2213215cc

Wiemy, że to tylko wspaniała siódemka, o której nie raz było głośno, jednak przyjemnie jest czasem spojrzeć na świat elektrycznych papierosów z przymrużeniem oka i podpatrzeć na swoich idoli. Z nieoficjalnych źródeł wszyscy przecież dobrze wiemy, że wapuje o wiele więcej gwiazd dużego formatu