Parowniki (MOD)

AGA-S – tani MESH dla początkujących


Cena 100%
Jakość 88%
Wykonanie 89%
Obsługa 65%
Wytrzymałość 100%
Wygląd 83%
Krótkie podsumowanie

Wynik 87%
Oceny czytelników
2 głosy
70

Po dłuższym czasie wapowania większość odczuwa potrzebę zmiany sprzętu na lepszy. Nasz aktualny elektroniczny papieros przestaje nam wystarczyć i szukamy czegoś, co da nam lepszy smak, moc i wielkość chmury. Gdzie powinniśmy szukać? Najlepszym wyborem w takim wypadku będzie zainteresowanie się modami. Kupno zwykłych e-papierosów przez bardziej zaawansowanych e-palaczy jest bez sensu – zazwyczaj różnią się one głównie wyglądem.

Gdy się już zdecydujemy i potrafimy kręcić klasyczne grzałki na sznurku to powinniśmy zastanowić się nad opcją siatki MESH. Potrzebujemy do tego specjalnie dostosowanego parownika i jeśli zależy nam również na wyglądzie to powinniśmy rozważyć kupno takiego parownika jak AGA-S.

Pojemność nie jest najważniejsza e-papieros

Cały parownik jest metalowy, a jego największym minusem jest to, że nie posiada szybki informującej nas o aktualnym stanie liquidu. Dodatkowo, jeśli źle ustawimy knot to istnieje duże ryzyko powstawania zwarć, przez co nie będziemy mogli się cieszyć ze wszystkich możliwości, które oferuje nam MESH.

Jednak jeśli wyczujemy już nasz parownik to na pewno sprawi on nam wiele przyjemności. AGA-S posiada średnicę 16 milimetrów i najlepiej komponuje się z mechanicznymi modami.

Pojemność to tylko 2 mililitry, a przy tej metodzie wapowania nie jest to dużo i trzeba często napełniać nasz parownik. Sporym udogodnieniem jest to, że górna część trzyma się na uszczelkach, co pozwala na swobodną regulację air holem. Parownik wykonany jest ze stali nierdzewnej, więc możemy być spokojni o to co dzieje się w komorze z liquidem. Zaleca się jednak czyszczenie całej „Agatki”, a jest możliwość rozebrania jej na części pierwsze w bardzo prosty sposób. Wystarczy odkręcić wszystkie nakrętki z pinu i wszystko ładnie się rozkłada.

papieros elektronicznyRadość początkujących

Jeśli kupimy nowy zestaw w sklepie to razem z parownikiem otrzymamy w również kawałek drutu oporowego, kawałek sznurka na knot (co swoją drogą jest zbędne i drut również nie jest zbyt dobrej jakości, więc lepiej jest posiadać swój własny) i w razie potrzeby zestaw zapasowych uszczelek pasujących do parownika.

Cena całego zestawu w sklepie to jedynie 70 złotych, więc jest to najlepsze rozwiązanie dla początkujących „Meshowców”. Z pomocą tego zestawu możemy tanim kosztem spróbować swoich sił, dodatkowo otrzymamy bardzo wytrzymały parownik na uszkodzenia mechaniczne oraz możemy być też spokojni o to czy nie zajdzie reakcja chemiczna w połączeniu liquidu z plastikową szybką.