Parowniki (MOD)

Aga-T2 – klasyka mesh


Cena 90%
Smak 86%
Chmura 83%
Pojemność 89%
Jakość 89%
Obsługa 85%
Krótkie podsumowanie

Fajny atomizer, ale trzeba przyznać, że to już przestarzała technologia. Nie polecamy początkującym waperom.

Wynik 87%

Niech wszyscy młodzi waperzy i osoby, które uważają się za specjalistów w dziedzinie modów oraz elektronicznych papierosów położą teraz prawą rękę na sercu i przyznają się szczerze czy kiedykolwiek próbowali wapowania na knocie wykonanym z siatki mesh. Mogę się założyć, że przynajmniej połowa jedynie o nich czytała lub widziała je wyłącznie na filmikach w internecie. Naturalnie trzeba przyznać, że to już trochę przestarzałe i na dłuższą metę dosyć mało atrakcyjne rozwiązanie. Pomimo tego, że knoty z waty są o wiele wygodniejsze to warto chociaż raz wydać kilkadziesiąt złotych i posmakować klasyki. Smak jest naprawdę unikalny i warto czasem do niego wrócić.

Jak to wygląda?papieros elektroniczny

Cały parownik jest dość duży i posiada zbiornik na liquid o pojemności około 2,5 mililitrów. Szkiełko wykonane jest z grubego pyrexu i samo w sobie trochę waży, do tego trzeba doliczyć dosyć duży kapturek otaczający komorę spalania. Wszystko to sprawia, że cały parownik jest masywny i ciężki, dlatego bardzo fajnie komponuje się z rurkami mechanicznymi typu 18650. Opisywany model posiada tylko jeden otwór na knot i jeden otwór wlewu płynu, co jest praktyczne i wygodne.

Plusy?

Jak wspominałem wcześniej, największym plusem tego modelu jest jego pojemność i masywność, co przekłada się na dużą wytrzymałość. Ogromną zaletą jest też to, że szkiełko wykonano z pyrexu, a nie plastiku, który w styczności z bardziej mocnymi płynami może pękać. Kolejną ważną sprawą jest prosta konstrukcja, która pozwala nam w bezproblemowy i intuicyjny sposób rozebrać cały parownik do czyszczenia, a po całym zabiegu chyba nikt nie powinien mieć trudności z jego ponownym złożeniem. Do tego wszystkie trzeba dodać naprawdę atrakcyjną cenę, ponieważ za cały atomizer trzeba zapłacić jedynie 70 złotych.

Co z minusami?parownik do e-papierosa

Zastosowanie pyrexu może być w tym przypadku zarówno zaletą, jak i wadą. Trzeba niestety być przygotowanym na to, że przy większym upadku całość może się potłuc i będzie konieczna wymiana szkiełka. Obecnie jest ich bardzo mało na rynku, a ceny stale rosną. Drugą wadą jest brak izolatora w otworze na knot, jeśli nie zaoksydowaliśmy odpowiednio knota to mogą pojawiać się zwarcia. Z wyżej wymienionych powodów nie polecałbym tego atomizera początkującym. Dużo lepszym wyborem w tym momencie byłby RSST, którego recenzje również znajdziecie na naszym portalu.