Bazy I Aromaty

Aromat Hangsen – Black Tea


Smak 95%
Jakość 100%
Cena 80%
Dostępność 60%
Krótkie podsumowanie

Bardzo dobrej jakości aromat, który szybko się nie nudzi. Czasami trudno go znaleźć.

Wynik 83%

Ostatnimi czasy zajmowaliśmy się dużą ilością gotowych liquidów i recenzowaliśmy też te od Hangsena. Dziś jednak nie będziemy rozmawiać o gotowych płynach tylko o aromatach wspomnianej właśnie firmy. Jej działalność jest na pewno znana wszystkim wapującym i są to jedne z bardziej popularnych produktów na naszym rynku. Czy jeśli gotowe płyny są smaczne i lubiane to czy podobnie będzie z aromatami? Dziś zajmiemy się smakiem czarnej herbaty.

Odpowiednie proporcje

liquid hangsen

Testowany przeze mnie aromat, znajdował się w dosyć mało wygodnej, szklanej butelce – rozwiązania znanego z produktów min. TPA i Atmos Lab.

Na szczęście sam aromat należy do tej grupy płynów, które nie sprawiają większych problemów podczas zakraplania. Zazwyczaj staram się korzystać ze strzykawek, żeby dokładnie odmierzać stężenie procentowe. W tym wypadku wystarczy około 15 kropel aromatu na 9 mililitrów bazy i wychodzi nam około 10 procentowe stężenie aromatu w gotowym liquidzie, a smak jest bardzo przyjemny i wyczuwalny.

Po wymieszaniu, płyn odstawiamy na tydzień do ciemnego miejsca, by mógł spokojnie dojrzeć. Po tym czasie idealnie nadaje się do wapowania, a jego smak już raczej się nie zmieni. Ten trzeba przyznać jest bardzo przyjemny i aromat nie gryzie w gardło. Bezbarwny płyn jest bardzo klarowny, nic się również nie wytrąca i nie rozwarstwia jak w przypadku niektórych aromatów.

płyn do e-papierosaGdzie kupić i za ile?

Aromat aktualnie jest dostępny w sklepie internetowym Hangsena i kosztuje niecałe 12 złotych za 10 mililitrów. Jest również możliwość zakupienia 20 mililitrowej butelki  i ta opcja wydaje się być o wiele bardziej opłacalna, ponieważ wydamy wtedy tylko 17 złotych.

Wszystkie aromaty prezentowane na stronie producenta są dostępne w plastikowych i o wiele wygodniejszych butelkach. Łatwiej jest z nich dokładnie odmierzać ilość kropel, a dla mnie rodzaj opakowania w żaden sposób nie przekłada się na smak.

Podsumowanie
Hangsen

Mała butelka aromatu spokojnie wystarczy nam na 100 mililitrów gotowego płynu i jest to niewątpliwie ogromna oszczędność pieniędzy dla każdego wapera.

Testowany smak nie powinien nam się szybko znudzić i co ważne nie jest męczący. Sam jestem ciekaw jak wypadnie w testach reszta aromatów tej firmy i na pewno bardzo chętnie będę do niej wracał w przyszłości.