Bazy I Aromaty

Aromaty Inawera


Cena 95%
Jakość 79%
Wybór 96%
Dostępność 100%
Krótkie podsumowanie

Aromaty tanie i dobre, w dodatku bardzo łatwo dostępne. Kierowane są raczej do początkujących mieszaczy, którzy jeszcze próbują swoich sił metodą prób i błędów.

Wynik 92%
Oceny czytelników
5 głosy
59

Bardzo często, w pewnym momencie naszej przygody z elektronicznymi papierosami nudzą nam się gotowe produkty. Spowodowane jest to powtarzającym się asortymentem firm dostępnych na polskim rynku. Dodatkowo większość z nich nie dba o swoich klientów i nawet nie próbuje wprowadzać nowych smaków wśród liquidów.

Nawet jeśli zlitują się nad nami to łączą ze sobą jakieś dwa smaki, które zazwyczaj do siebie średnio pasują. Gdy zaczniemy czuć już zmęczenie, na ratunek przychodzi nam sztuka własnoręcznego mieszania liquidów. Potrzebujemy do tego jedynie bazy i aromatów, a z resztą zadań poradzi sobie każdy, nawet osoba, która z chemii miała najsłabszą ocenę w klasie. Więcej informacji o własnoręcznym tworzeniu swoich płynów znajdziecie na naszym portalu.

 

Gdzie znaleźć aromaty i jak je wybrać?

Aromaty znajdziemy we wszystkich większych sklepach zajmujących się elektronicznymi papierosami. Tak samo bazy i inne produkty przydatne do rozpoczęcia swojej przygody.

liquidJeśli nie mamy w okolicy takowego sklepu to wybierzmy lepiej duży internetowy sklep i unikajmy zakupów na Allegro. Bardzo łatwo jest tam trafić na bubel, podbnie jak na forach internetowych. Tam często ludzie czekają tylko na początkujących, którzy nie odróżnią aromatu od liquidu (sam raz prawie się naciąłem i od zakupu uratował mnie jedynie inny użytkownik).

Na początku powinniśmy wybierać tańsze firmy, róbmy to jednak z głową. Dlatego zaczynając weźmiemy najlepiej aromaty firmy Inawera. Jest to jedna z bardziej znanych marek w Polsce i choć ma ona taką samą ilość zwolenników, co przeciwników to jednak każdy na pewno powie, że ich aromaty należą do tych najtańszych.

Tańsze znaczy gorsze?
liquid

Oczywiście, że nie! Każdy ma inne kubki smakowe i każdemu będzie smakowało co innego i w różnych stężenach. Tutaj tak samo jak w innych firmach, jeden aromat potrzebuję stężenia 10 procentowego, inny natomiast będzie już odpowiednio intensywny przy trzech procentach.

Jeśli chodzi o smaki to na pewno oferują bardzo szeroki wachlarz i jest w czym wybierać. Do tego aromaty posiadają swoje serie, w których można znaleźć bardzo ciekawe i oryginalne smaki.

Sam korzystałem wielokrotnie z aromatów tej firmy i lubowałem się w smakach, które nie cieszyły się popularnością na forach, dlatego póki sami nie spróbujemy to niczego się nie dowiemy. Kolejnym dużym plusem są ich buteleczki. W tym przypadku otrzymujemy plastikowe butelki z wygodnym zakraplaczem, więc nie musimy się tak denerwować jak w przypadku TPA, że gdy aromat jest zbyt gęsto to nic nie leci. Dlatego sumując i biorąc pod uwagę stosunek ceny do jakości, bez wątpienia tę firmę można polecić wszystkim początkującym mieszaczom.