Recenzje

Bluemist Cherry – Wisienka na torcie?


Zapach 35%
Smak 40%
Cena 50%
Krótkie podsumowanie

Słaby wybór. Obiecana wiśnia jest słabo wyczuwalna, a kiedy już się ją wyczuje to uderza perfumeryjną nutą. Kiepsko.

Wynik 40%
Oceny czytelników
0 głosy
0

W dzisiejszej recenzji zagości wisienka od BlueMista. Zobaczymy czy jest wisienką na torcie starań, czy owocem błędnych mniemań o smaku.

Zapach

Normalnie zacząłbym od pierwszego spojrzenia, ale buteleczki Bluemista się nie zmieniają. Nie chcę was zanudzać tym samym opisem w kółko, więc ten punkt sobie darujemy.

Zapach tego liquidu jest… zagwozdką. Właściwie to… to go nie ma? Musiałem się naprawdę wysilić, żeby wyczuć w nim jakąkolwiek nutę zapachową, ta zaś faktycznie coś z wiśnią ma wspólnego. Przypomina słodką, dojrzałą wiśnię. Nawet całkiem nieźle, bo chemii aż tak bardzo to w tym nie czuć. Raczej głównie ta owocowa nuta.

Smak

Tutaj akurat zagwozdki nie ma, smak jest na miejscu. Ooo, jakby go nie było to by się pioruny posypały… eee i tak się posypią. Smak faktycznie jest, czuć wiśnię. Nie jest to jednak ta obiecana lekka, słodka i dojrzała wiśnia. To jest ciężka wiśnia perfumowana, a co gorsza jej nuta wchodzi dopiero po sekundzie od zaciągnięcia, przedtem czuć praktycznie bazę. Nie wiem czy trafił mi się feralny egzemplarz, czy jest to receptura, ale jest to ewidentny błąd i to dość ciężki. Na tyle ciężki, że odbije się bardzo na ostatecznej ocenie.

Nieszczególnie o taką wiśnię chodziło – chcemy wiśni intensywnej, takiej jak jest naprawdę. Słodkiej, soczystej… a dostajemy suchawe, ciężkie perfumowane… coś. Wspomnę o popularnym teraz w internecie tekście, bo on idealnie podsumowuje całość. „Noo… Jak tak patrzę na ten dywan… To nie bardzo…”

blue mistPodsumowując

No no no… no średnio. Nie tak miało być, tak sobie to wyszło gigantowi. No ale cóż, jakaś nuta jest i jak się w nią wgryźć to może być nawet w porządku. Moim zdaniem aromat, którego użyto do produkcji jest nieco zbyt perfumeryjny jak na proporcje. Kilka drobnych poprawek i mógłby to być całkiem dobry liquid. Biorąc pod uwagę cenę to jest w miarę, chociaż nie powala. Są lepsze w tej półce cenowej, to jest wybór raczej średni.