E-Liquidy

Bluemist – Czarna Herbata. Po Brytyjsku?


[vc_row full_width=”” parallax=”” parallax_image=””][vc_column width=”1/1″][vc_column_text]

Na parownik trafia czarna herbata od BlueMista. Jak będzie tym razem – godna brytyjskiej herbatki po południu, czy raczej fusy po owej herbatce? Zapraszam.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row full_width=”” parallax=”” parallax_image=””][vc_column width=”1/1″][vc_column_text]

Zapach

herbataMuszę przyznać, że tym razem się nie zawiodłem – wystarczyła sekundka, a nos zaatakowała wysublimowana nuta herbaty jak rodem z cejlonu, mojej ulubionej. Mmm. Woń bardzo przyjemna i nie czuć chemii, ani żadnej przebitki. Chłodna czarna herbata, super. Mocny plus, naprawdę bardzo dobre pierwsze wrażenie.

Strzał w dziesiątkę. Cudna woń, jak z herbaciarni w sercu Londynu. Miodzio.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row full_width=”” parallax=”” parallax_image=””][vc_column width=”1/1″][vc_column_text]

Smak

Myślałem że będzie fatalnie i…

i nie było, jest świetnie. Mocna, intensywna, wręcz agresywna nuta smakowa czarnej, cejlońskiej herbaty, może z odrobiną cukru…

czarna-herbata

Akurat w tym wypadku posłodzenie herbaty to nie grzech, wyszło świetnie. Poza drobinką chemicznego posmaku, herbata jak z herbaciarni. Druzgocący sukces, niesamowite zwycięstwo w wykonaniu Bluemista. Czyli jak chcą, to potrafią.

To chyba pierwszy e-liquid od BlueMista, który trzyma tak wyjątkowy poziom. Muszę przyznać, jestem zaskoczony. Może nie jest to jeszcze poziom Liqueena czy amerykańskich samogonów, ale jest to na pewno poziom  niebywały wręcz w porównaniu do ceny.

Taki właśnie gorzkawy, stonowany, ale agresywny aromat to klucz do serca każdego e-palacza z wyrafinowanym smakiem i brytyjskim podejściem do życia. Moim zdaniem Czarna Herbata od BM to idealny kompan do herbatki popołudniowej.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row full_width=”” parallax=”” parallax_image=””][vc_column width=”1/1″][vc_column_text]

Cena

JOHN CENA

No nie, tylko cena 😛
Cena tego liquidu to 9.90 na stronie popularnego, internetowego giganta e-papierosów. Jednak w sklepie stacjonarnym w Gdańsku aktualnie są one taniej – i jest to dłuższa promocja. Zdecydowanie za tę cenę warto, polecam.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

Zapach 80%
Smak 70%
Cena 75%
Krótkie podsumowanie

Nie jest może poziomu europejskiego, ale naprawdę ma się czym pochwalić. Cena do jakości w tym momencie przedstawia się hiperoptymistycznie, polecam jak najbardziej.

Wynik 75%
Oceny czytelników
0 głosy
0