E-Liquidy

BlueMist M – Smak rodem z Bonda?


Zapewne domyślacie się, dlaczego na zdjęciu w nagłówku widnieje kobieta. Pierwsze skojarzenie jakie miałem z nazwą tego liquidu to właśnie – była zwierzchniczka MI6, brytyjskiego wywiadu z filmów z Jamesem Bondem, agentem 007.

Bluemist zrobił liquid na miarę owego agenta, czy też MI6 zostawi zajście bez komentarza?

Zapach

Kiedy pierwszy raz powąchałem ten liquid – minę miałem taką:

m

Na szczęście chwilę potem było już lepiej, zapach zmienił się nieco na bardziej akceptowalny, a moja mina zmieniła się bardziej na:

mi6

Tytoń, zdecydowanie ciekawy w zapachu. Nie jestem pewien czy jest to mieszanka, jako że nigdy szczególnie za tytoniem nie przepadałem, jednak aromat jest całkiem znośny. Ostatnio James Bond nie bywa palaczem – jednak podejrzewam, że gdyby podano mu cygaro o takim właśnie aromacie to na pewno by nim nie pogardził. Moim zdaniem jak na tytoń, jest wyjątkowo porządny.

Smak

Liquid jest dosyć gryzący, smak zdecydowanego tytoniu. W porównaniu do 555 czy RY69, tutaj jest mniej słodkości i orzeszków a więcej tytoniu. To jest całkiem dobra zmiana, bo ów smak przedstawia się naprawdę przyjemnie. Gdyby MI6 miało przejść ze zwykłych papierosów na elektroniczne to obstawiałbym, że większa część agentów palących cygara postawiłaby właśnie na ten liquid. Chociaż jak już wspominałem – tytoniówki to nie moja bajka, ale ten liquid wapowało mi się całkiem przyjemnie.

Z ciekawostek – Daniel Craig, który obecnie wciela się w tytułowego Bonda jest palaczem, a właściwie nim był. Rzucił palenie, chociaż jak wspomina, bardzo tęskni za dymkiem. No, agencie Bond, może czas na e-papieroska? 😉

And his name is John Cena

Cena tego liquidu jest standardowa, a on sam jest jej wart. Moim zdaniem jak najbardziej nadaje się do wapowania, zwłaszcza dla fanów tytoniu, którzy chcą rzucić tradycyjne palenie. Może nie jest to strzał w dziesiątkę, ale 007 nie zawsze w dziesiątkę strzelał…

Podsumowanie

Rozsądny smak tytoniowy za rozsądną cenę. Polecalny, tolerowalny, znośny. W porządku…

Zapach 60%
Smak 60%
Cena 60%
Krótkie podsumowanie

Liquid jak najbardziej akceptowalny. Smak tytoniu i lekka - skryta nutka orzeszków. Całkiem przyjemne doświadczenie, które można polecić.

Wynik 60%
Oceny czytelników
0 głosy
0