E-Liquidy

BlueMist RY69 – Cooo….?


Zapach 40%
Smak 55%
Cena 60%
Krótkie podsumowanie

Tytoniówka, którą mogą się zainteresować palacze niektórych gatunków tytoniu - smak owego blendu w połączeniu z orzechem włoskim to nawet ciekawa melodia. Nuty nie biją się ze sobą, raczej się uzupełniają.

Wynik 50%
Oceny czytelników
0 głosy
0

W dzisiejszym artykule będziemy podejmować temat „Co to w ogóle jest za smak i z jakiej otchłani kosmicznej został przyciągnięty” RY69 od BlueMista. Zapraszam!

Zapach

Zapach RY69 to… zagadka. Mnie osobiście przywodzi na myśl dwie rzeczy – pierwsza to paluszki solone, drugą jest połączenie tytoniu, słonej wody i orzechów włoskich. Obstawiam, że to drugie ma więcej sensu, bo liquidu o smaku paluszków solonych (Tak drodzy Chińczycy, jestem pewien, że wy to zrobicie) nikt mi nie przedstawił. Ta dziwna zapachowa nuta jest stała i nie słabnie. To w miarę dobrze, może proporcje aromatu dobrze dobrano… miejmy nadzieję.

Smak

W smaku wyczuwalny tytoń, ale nie standardowy. To musi być jakiś blend. Poza tym, faktycznie przebłyskują tam te orzechy włoskie, czuć je dosyć mocno. Zdecydowanie łagodzą smak tytoniu i dzięki nim wszystko się kompletuje. Chociaż nie jestem szczególnie fanem liquidów tytoniowych, nie mam tu za dużo do zarzucenia – tytoniówka całkiem okej. Da się wapować, nie ma szału, ale nie ma bólu. Znośny, tolerowalny.

Cena

tytońCena jest taka sama jak większości liquidów BlueMista – w wypadku tego liquidu jak na tytoniowy smak, cena do jakości jest we w miarę dobrej proporcji. Nie można powiedzieć złego słowa, acz za dużo superlatyw też nie ma.

Podsumowanie

Pomimo tego że nieszczególnie pałam miłością do liquidów tytoniowych, ten nie jest skazany całkowicie na porażkę. Smak jest oddawany równomiernie a nuty są stałe. Płyn może przypaść do gustu e-palaczom przyzwyczajonym do niektórych gatunków tytoniu.