Z E-Fajką na Luzie

Box – odpoczynek od rurek


Mody w formie metalowych rurek nikogo już praktycznie nie dziwią. Ludzie na ulicach są przyzwyczajeni do tego typu widoku i akceptują wielkie mody na akumulatory 18650. Dlatego do naszego kraju od jakiegoś czasu wchodzi moda na popularne boxy.

e-papieros modKomu spodobają się rurki?

Klasycznej wersji modów chyba nie trzeba nikomu przedstawiać. Są to zwykłe metalowe rurki, wykonywane z różnego rodzaju metali. Mody tego typu dzielimy na mechaniczne i elektroniczne. W przypadku pierwszej wersji nie mamy żadnej elektroniki sterującej naszym napięciem, zwarciami i podobnymi czynnikami. Jest tylko kilka kawałków metalu z gwintem oraz jakimś zmyślnym przyciskiem i odpowiednio dobranym akumulatorem. Większość uważa, że to jedyna sensowna metoda dla użytkowników parowników korzystających z knotów wykonywanych z siatki MESH. Natomiast mody elektroniczne są skierowane raczej do bardziej wymagających użytkowników. Zazwyczaj posiadają takie opcje jak stabilizator napięcia z możliwością dostosowania go do swoich potrzeb i mocy używanej grzałki. Takie rurki często też oferują wyświetlanie stanu naładowania baterii. Jest to bardzo wygodne, ale nie oszukujmy się, walory estetyczne bardzo często zostawiają wiele do życzenia.

Może jednak box?e-papieros smoktech

Jeśli znudziliśmy się już rurkami to świetnym rozwiązaniem może być sięgnięcie po boxa. Jest to zgrabne pudełko z akumulatorami w środku i zewnętrznym gwintem. Za oceanem już od dawna możemy obserwować większe zainteresowanie tego typu rozwiązaniem i coraz częściej ludzie przekonują się do niego w naszym kraju. Zasilanie wykonywane jest z oryginalnych i wytrzymałych materiałów oraz bardzo ładnie zdobione. W Internecie możemy nawet znaleźć prawdziwych artystów, którzy rzeźbią swoje dzieła w drewnie i na koniec przerabiają je na moda. Jednak nadal w tej dziedzinie króluje plastik i metal. Nie oznacza to jednak wcale, że walory estetyczne nie są zachowane i mody zazwyczaj wyglądają dość ciekawie.

Dodatkowym atutem jest możliwość zainstalowania większej liczby akumulatorów oraz dopasowania ich w większym rozmiarze. Dzięki temu możemy liczyć, że nasz e-papieros wytrzyma bez ładowania znacznie dłużej niż klasyczne zestawy. W  boxach stosowana jest również dużo bardziej rozwinięta elektronika, która pozwala na większe możliwości. Zasilanie nie jest wcale o wiele droższe od klasycznych rurek, więc może powinniśmy spróbować czegoś nowego i zdecydować się na początu na kupno sprzętu używanego lub jakiegoś tańszego modelu. W ten sposób można naprawdę znaleźć swój nowy ulubiony sprzęt do wapowania.