E-Liquidy

Cartel Eliquids – El Coilo


[vc_row][vc_column][vc_column_text]

Kolejny soczek od Carteli i kolejny raz niskie oczekiwania. Dlaczego? A no dlatego, że to “knopers”. Jakby ktoś nie wiedział to wafelek z czekoladą i orzechami laskowymi. I jeśli myślicie, że czegoś takiego nie da się skopać to nie wiecie nic o orzechach w liquidach… A żeby było jeszcze gorzej to Knoppersy uwielbiam, więc ich smak znam bardzo dobrze. Czy Cartele się obronią?

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=”1/2″][vc_row_inner][vc_column_inner][vc_column_text]

ZAPACH

Z butelki woń bardzo obiecująca choć czuć, że jest tu ciut za dużo orzeszków laskowych. Wafelek? Check! Czekolada? Check! Orzech? Duhh… Check. Pachnie bardzo podobnie do pierwowzoru. Wstępnie jestem zadowolony, więc nie przedłużając chwytam Eco RDA i zalewam!

[/vc_column_text][/vc_column_inner][/vc_row_inner][/vc_column][vc_column width=”1/2″][vc_row_inner][vc_column_inner][vc_column_text]

SMAK

Tu jestem równie zawiedziony co zadowolony. Dlaczego? Bo sknocili, ale w ciekawy sposób… W smaku ten liquid to praktycznie sam orzech laskowy… Ale taki bardzo realny, lekko wilgotny… Mi się kojarzy z leszczyną w ogrodzie babci, gdzie to zbierałem jeszcze lekko młode orzechy z niższych gałęzi i wcinałem na poczekaniu. ALE! To nie knopers. Po paru buszkach da się wyczuć czekoladę dodającą słodyczy, ale wafelek gdzieś wcięło. Mimo wszystko liquid bardzo smaczny i fani orzechowych smaków będą szczęśliwi.

[/vc_column_text][/vc_column_inner][/vc_row_inner][/vc_column][/vc_row]

Smak 78%
Zapach 82%
Krótkie podsumowanie

W ramach podsumowania powiem tylko, że to pierwszy Cartel z którego jestem zadowolony. Przez wspomnienie leszczyny u babci po prostu do mnie trafił. Jednak to nie jest to co być powinno, więc muszę trochę punktów poodejmować.

Wynik 80%
Oceny czytelników
3 głosy
73