E-Liquidy

Cartel Eliquids – El Vapo


[vc_row][vc_column][vc_column_text]

Nie miałem wielkich nadziei dla kolejnych smaków, ale wiecie co? Moja wiara rośnie! Tym razem pod lupą mam mieszankę truskawki, kiwi i arbuza. I to je gienialne! Bez zbędnego przeciągania…

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=”1/2″][vc_row_inner][vc_column_inner][vc_column_text]

ZAPACH

W zapachu co prawda nie ukazuje się nic nadzwyczajnego, ale jest dość przyjemny i intensywny. Czuć kiwi i truskawkę. Arbuz gdzieś się schował. Zapach jest dość plastikowaty i zostawie “suche” uczucie w nosi.

[/vc_column_text][/vc_column_inner][/vc_row_inner][/vc_column][vc_column width=”1/2″][vc_row_inner][vc_column_inner][vc_column_text]

SMAK

Pomimo intensywnego zapachu smak jest dość delikatny. Słodki arbuz wraz z kwaśnym kiwi i ciekawym, lekko trawiastym akcentem truskawki tworzy świetną mieszankę, którą skądś znam, ale nie wiem skąd. 10ml liquidu zniknęło z butelki w mgnieniu oka i to było bardzo dobre kilka godzin! Pyszny mix, a owoce razem tworzą świetną całość pomimo, że dalej da się je wszystkie rozróżnić.

[/vc_column_text][/vc_column_inner][/vc_row_inner][/vc_column][/vc_row]

Smak 91%
Zapach 83%
Krótkie podsumowanie

Podsumowując: dla fanów owoców to będzie świetny smak. Polecam spróbować jak będziecie mieć okazję, bo to po prostu pychotka!

Wynik 87%
Oceny czytelników
7 głosy
54