Recenzje

Cottien Cosmo – mały, ale bardzo zgrabny box


Cena 85%
Jakość 74%
Wygląd 100%
Użytkowanie 72%
Dostępność 88%
Krótkie podsumowanie

Przystępna cena sprawia, że to idealny sposób na wypróbowanie nowego sposobu zasilania.

Wynik 83%

Na rynku panuje moda na boxy. Jest ich coraz więcej i są jescze lepiej dopracowane. Ich wygląd na początku zostawiał wiele do życzenia, a działaniem nie różniły się wiele od modów masowej produkcji. Jedynym ich plusem była możliwość zwiększenia żywotności.

Dzisiaj boxy wyglądają o wiele atrakcyjniej i posiadają coraz więcej pożytecznych funkcji. W tym przypadku zaliczymy do nich np. przykład możliwość ustawienia napięcia i mocy oraz prezentację na wyświetlaczu informacji takich jak: oporność grzałki, ilość dostępnej baterii, ilość zwapowanych chmurek, a nawet temperaturę jaką wytwarza grzałka. Boxy kiedyś były dość duże, ale aktualnie zainteresowały się nimi duże koncerny, które wciąż dopracowują i zmniejszają ich wygląd.

Niepozorne pudełko

Cottien Cosmo jest pozornie subtelnym źródłem zasilania, dostępnym w wersji czarnej i białej. Pojemność to jedynie 1050 mAh, więc jak łatwo się domyśleć nie jest to nic szczególnego, ale z drugiej strony mi wystarcza na cały dzień wapowania. Box jest bardzo małych rozmiarów i dzięki temu, że mieści się w całości w dłoni to wygląda bardzo elegancko. Na panelu mamy trzy guziki, jeden służy do wapowania, natomiast dwa do regulacji napięcia. Wyświetlacz usytuowany jest na górnej części obok standardowego gwintu 510 i pokazuje nam wspomniane wcześniej informacje, które przydadzą się każdemu waperowi (napięcie, ilość wykonanych chmurek i stopień naładowania baterii w procentach).

e-papieros boxCo w zestawie?

W zestawie znajduje się również ładowarka, kabel do ładowania i przejściówka z gwintu żeńskiego na męski. Dzięki temu mamy możliwość dopasowania każdego rodzaju parownika i nie musimy wybierać. W pudełku znajdziemy również gwarancję i instrukcję obsługi.

Dodatkowe możliwości

Box może pokazywać nam na swoim wyświetlaczu  zwarcia i miejsce, w którym do niego dochodzi. Informuje nas również o niskim stanie baterii, ponieważ w momencie spadku poniżej 10 procent, cyfry zaczynają mrugać.

e-papieros cottien modKorzystny zakup

Cena zestawu jest bardzo przystępna i idealnie nadaje się on do tego, żeby zacząć przygodę z tego typu zasilaniem. Za sprzęt w wersji białej zapłacimy 100 złotych, a jego czarna odmiana kosztuje 140 złotych. Dostępny jest on na większości firmowych stoisk.

Osobiście jestem zadowolony z tego zakupu i mogę go z czystym sumieniem polecić wszystkim tym, którzy nie są jeszcze zdecydowani na kupno droższego zestawu.