E-Liquidy

Dillons Blue Vape – Cytryna. Jak smakuje Blue Stuff?


Dzisiaj krótka chwila uwagi dla Cytryny od Dillon’s Blue Vape.

Zapach

Aromat cytrynki od Dillonsów ma zapach zdecydowanie na plus. Gaszona, delikatna cytryna, ale co ciekawsze, nie jest sama. To nie jest czysty, surowy kwaśny miąższ cytryny – siedząc nad buteleczką, po kilkunastu sekundach zauważyłem, że to jest cytryna razem ze skórką.

Poza szpiczastym, ostrym cytrynowym aromatem, naokoło przewija się delikatna, jakby redukowana nuta skórki cytrynowej. Odjazd, chyba nigdy jeszcze nie trafiło mi się spróbować czegoś podobnego. Miałem aromaty żółtego owocka z kilkunastu firm – ale z ręką na sercu mogę powiedzieć że “Dildowąsy” jak je humorystycznie nazywamy, są w dechę.

Specjalne wyróżnienie dla..

Buteleczek. Buteleczki w których dotarły do mnie Dillonsy są super. Niebieskie, matowe buteleczki szklane z pipetami. Mio-dzio – po tym jak skończą mi się te aromaty, do tych buteleczek na sto procent trafią samogony. Buteleczki matowe nie wpuszczą do środka za dużo słońca, a pipety ułatwiają życie do kwadratu.

No i wreszcie…

Smak.

Tutaj powinienem zrobić co najmniej “Hurr Durr Hurr” bo niestety:

a) Dopasowanie proporcji tego aromatu, tak żeby było okej mogę porównać do dopasowania zębatki do sześćsetletniego zegara, tak żeby nie zatrzymał się nawet na ułamek sekundy.
b) Nie jestem pewien czy to moja wina czy nie, ale w smaku nie czuć tak dobrze skórki od cytrynki.

No cóż i tak jak na aromaty cytryny, które miałem wcześniej, to jest najlepszy. Intensywny, bez problemu wyczuwalny i możliwy do wydzielenia smak świeżej cytrynki z odrobiną posmaku skórki gdzieś w tle. Jak na moje, spełnia swoje zadanie, jest miodzio.

Na koniec, mały protip – rozmieszajcie tą cytrynkę z dodatkiem aromatu mięty/z bazą miętową zamiast samej cytrynki – warto, 11/10, rozmieszałbym ponownie…

Cytrynka jak się patrzy.

Smak 79%
Zapach 79%
Cena 75%
Stosunek Jakość/Cena 85%
Krótkie podsumowanie

Chyba najlepszy cytrynowy aromat jaki rozrabiałem. Polecam zmieszać z miętą/cooladą/bazą miętową - orzeźwienie gwarantowane. Polecam z czystym sumieniem i ręką na sercu, jest świetny.

Wynik 79% Go for it!
Oceny czytelników
1 głosy
100