E-Liquidy

Dot Vape – Red Lips (premix)


Kolejny premix od Dot Vape – tym razem nazwany Red Lips. Wyobraźnia podpowiada mi, że to znowu będą czerwone owoce… Kto by się spodziewał? Nie mam jednak jakiegoś konkretnego pomysłu co to może dokładnie być. TESTUJMY!

ZAPACH

Czuję jakby… Delikatną czekoladę? Minimalną wanilię?… Kojarzy mi się z ciastoliną Play Doh, której woń wciąż pamiętam po tylu latach… Co to tak na prawdę jest za liquid – nadal nie mam zakichanego pojęcia.

SMAK

I w końcu mamy przełom! Długa to była podróż, ale już chyba wiem co to jest! To jest kremowe. Rzekłbym, że śmietankowe. Jestem prawie pewny, że to truskawka w słodkiej śmietance. Kojarzy mi się z landrynkami* Alpenliebe. Tylko ten liquid jest duuuuużo delikatniejszy w smaku – wręcz brakuje mu intensywności. A szkoda, bo jest bardzo dobry jeśli się nad nim skupić i użyć odpowiedniego parownika i grzałki…

Podsumowując i rozwiewając zagadkę – Alpenliebe to mój główny strzał. Co na to rzetelne źródła? Okazuje się, że to rzeczywiście jest truskawka w śmietanie! W takim razie smak odgadnięty, ale nie bez problemów ze względu na intensywność doznań. Jeśli szukacie czegoś delikatniejszego to myślę, że to Was zadowoli.