E-Liquidy

Dot Vape – Sweet Dream (premix)


Słodki sen… Brzmi tajemniczo. Moja pierwsza myśl? Owoce. Ewentualnie to może być coś śmietankowego. Tym razem nie “oszukuję” i nie sprawdzam wcześniej co to za smak – taki mały eksperyment 😉

ZAPACH

Słodki, zdecydowanie przypomina mi kisiel truskawkowy. Bardzo przyjemny i zachęcający do wapowania. Z owocami zdecydowanie trafiłem, ale po zapachu jeszcze nie mogę rozgryźć co to.

SMAK

I tu się robi dużo ciekawiej! Znów przychylam się w stronę kisielku – nie jestem jednak pewny czy to truskawka czy wiśnia… Może oba te owocki? Zdecydowanie czuć tu sporo słodyczy i kwaskowate tło – stąd moje podejrzenie wiśni. Chwilami moje kubki smakowe się ciut tym nudziły i smak zanikał, ale przez większość czasu było intensywnie i przyjemnie.

No to czas się dowiedzieć co to tak na prawdę jest! I uwaga, werbel proszę… Liquid o smaku “słodkim, kwaśnym a zarazem orzeźwiającym”. Wiecie co? Produkt zgodny z opisem. Nie jestem w stanie się do niczego przyczepić, bo ten soczek wapuje mi się bardzo przyjemnie. Czy polecam? Tak. Prosty, ale zagadkowy i zdecydowanie smaczny.

Przy okazji – wraz z moją eksperymentalną zmianą podejścia rezygnuję z wystawiania procentowych/punktowych ocen. Nie pasują mi one i niewiele wyrażają. Wszystkie swoje odczucia zawieram w recenzji, więc po co szukać sztywnych kryteriów w czymś tak osobistym?..