Parowniki (MOD)

Dripper Fishbone RDA – przezroczysty kran


Cena 85%
Smak 83%
Moc 84%
Chmura 81%
Użytkowanie 70%
Krótkie podsumowanie

Bardzo fajny dripper, jeśli nie przeszkadzają nam wycieki i skropliny na zasilaniu.

Wynik 78%

W dzisiejszym tekście chciałbym przedstawić wam bardzo ciekawie zapowiadający się zestaw RDA, czyli „Rybie ości” z przezroczystym górnym capem. Dripper Fishbone zdecydowanie różni się od większości urządzeń tego typu. Sprawdźmy jednak czy w tym przypadku można uznać to za jego zaletę.

Niecodzienny wygląd

Wygląd tego modelu z pewnością przykuje uwagę wielu waperów, a wszystko to za sprawą wspomnianego już górnego capa, dzięki któremu dokładnie widać, co dzieje się pod pokrywą. Gdy w trakcie wapowania atomizer wypełnia się gęstą, śnieżnobiałą mgłą to całość prezentuje się naprawdę efektownie. Osobiście uwielbiam na to patrzeć i myśleć o chmurce, którą za chwilę wypuszczę ze swoich płuc.

Dripper Fishbone kosztuje około 80 złotych i można uznać, że to całkiem rozsądna cena za naprawdę bardzo fajny i oryginalny parownik. Jednak wiele osób zastanawia się pewnie teraz, czy model ten zapewni coś więcej niż doznania estetyczne?

Smak, chmura, moc i użytkowanie

W przypadku tego modelu z pewnością wyróżniają się dziurki zrobione na air hole, ponieważ zlokalizowano je z dołu parownika. Nie znajdziemy ich jednak pod gwintem, tylko pod grzałkami – są tam cztery otwory średniej wielkości. Niestety ogranicza to ilość waty, którą możemy włożyć do naszego parownika. Dodatkowo, jeśli chociaż odrobinę przesadzimy z liquidem to po prostu będzie się z niego lało jak z kranu – wprost na nasze zasilanie. Tego lepiej uniknąć bo można łatwo uszkodzić swojego e-papierosa.

elektroniczny papierosRozwiązaniem większości problemów może być przygotowanie obszernego set-up’u oraz uważne wkładanie waty i niespieszne zakraplanie liquidu. Zminimalizuje to ryzyko wycieków, ale małych skroplin na zasilaniu chyba w przypadku tego drippera nie unikniemy. Całe szczęście możemy liczyć na ogromne chmury i imponujące przeciągi. Moc, chmura i smak w przypadku tego modelu stoją na solidnym poziomie, a ustawienie grzałki w stosunku do air hol’a nie sprawia żadnych problemów.

Ze względu na trochę irytujące skropliny odpuściłem sobie ten model, ale wiem, że parownik przypadnie do gustu wielu osobom. Dripper Fishbone pozwala nacieszyć się nie tylko smakiem, ale i wyglądem naszej chmury.