Podstawy (W&P)

E-papieros do 150 złotych. Jakiego moda wybrać?


W dzisiejszym artykule pokażę wam moje propozycje “Zestaw do ceny” – mam nadzieję że pomogę wam z właściwym, satysfakcjonującym ale i opłacalnym wyborem. Zapraszam!

Mechanik

mod mechanicznyW tym segmencie bezdyskusyjnie królują rurki mechaniczne 18650, do 150 PLN macie ich ogromny wybór. Najbardziej znane i najczęściej polecane to na przykład SMPL czy 4Nine, które za dość mizerne koszty oferują w miarę rozsądną jakość i wydajność. Jeśli koniecznie zależy wam na boxie – ABS Box od Tobecco – jednak cóż, jest to konstrukcja dość średnia, chociaż 2×18650 to jednak użyty w środku N-Mos nie da wam skorzystać z tego do końca, jest to raczej coś w rodzaju rozwiązania przejściowego. Cherry Bomber – niestety, jest faktycznie “bombowy” – ekstremalnie łatwo o zwarcie .

Elektronik

mod elektronicznyTutaj najlepiej radzą sobie Isticki – jest ich w miarę szeroki wybór. 20W, 30W, a także 40W TC, którego poleciłbym jako najlepsza opcja z wymienionych. Wszystkie te modziki to Ready_To_Go – mają wbudowane ogniwa i nie trzeba takowych dokupować, do zestawu wystarczy zakupić parownik. 40W TC jest dość sensownym rozwiązaniem ze względu na moc wystarczającą na większość fabrycznych parowników i wyższej oporności setupów, funkcję kontroli temperatury i wygodę – jest dość niewielki.

Zestaw

zestaw e-papierosówW tym budżecie najlepiej sprawdzi się P1 Full Kit od Vaptio. Tank i zasilanie 50W – co prawda ma sporo wad, ale jednak w tej klasie budżetowej nie ma sobie równych. Gdyby ktoś chciał jeszcze więcej za sensowną kwotę to mogę zasugerować taki mały myk : Zakupić zasilanie od Vaptio P1 i do tego parownik od Ijusta. Grzałki? Od Aspire, Claptony też pasują. Chmura? Jest. Smak? Jest, w miarę dobry biorąc pod uwagę zespoły grzewcze. A portfel oszczędza…