papieros elektroniczny ebull Zestawy (EGO)

EBULL Prestige X5 – Prestiż tylko w nazwie


Ocena zestawu EBULL Prestige X5

pierwsze wrażenie 30%
wygląd 30%
zawartość zestawu 50%
bateria 30%
clearomizer 30%
cena-jakość 40%
Krótkie podsumowanie

Kiepski design, kiepskie właściwości

Wynik 35% kiepski

[vc_row][vc_column width=”1/1″ el_class=”tekst-prawa-ocena”][vc_column_text]

Podobnie jak w przypadku wielu innych branż, producenci e-papierosów doszli do wniosku, że klienci mogą szukać w ich produktach czegoś więcej niż walorów czysto użytkowych. Przecież nie dla każdego najważniejszy jest rodzaj napięcia czy grzałki. Wiele osób chce urządzenia, które wyróżni ich spośród innych użytkowników lub podkreśli status majątkowy i społeczny, pozostając przy tym prostym i wydajnym urządzeniem. Obserwujemy zatem od dłuższego czasu wysyp wszelkiego rodzaju produktów odwołujących się do prestiżu, luksusu i elegancji. Jednym z nich jest e-papieros EBULL Prestige X5.

Zacznijmy może od zdefiniowania prestiżu. Wiadomo, że dla każdego może oznaczać on coś innego, ale zgodnie z internetowym słownikiem PWN będzie to „poważanie i szacunek, jakim ktoś lub coś cieszy się w swoim otoczeniu”. Już po kilku chwilach spędzonych ze wspomnianym e-papierosem można mieć spore wątpliwości odnośnie powodzenia misji wyznaczonej mu przez jego nazwę. Papieros elektroniczny oferowany jest w nieciekawym pudełku, a o jego zawartości informują nas proste prostackie czcionki i grafiki.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=”1/2″][vc_column_text]

W środku znajdują się dwa kompletne e-papierosy, których wymiary i pojemność baterii pozwalają przypisać je do kategorii małych, poręcznych urządzeń. Papieros jest lekki, a jego wygląd może niektórym skojarzyć się z tradycyjnym papierosem wciśniętym w długą lufkę. Ze względu na wszystkie wymienione cechy jest to raczej propozycja kierowana w stronę kobiet. Poszczególne elementy zestawu wykonane są ze średniej jakości materiałów, a ich spasowanie nie zawsze jest idealne.

Testowany papieros elektroniczny został wyposażony w klasyczny bezwatkowy system eGo Tank. Zapewnia on dobre właściwości palenia i poprawny smak, ale ma również tendencje do wycieków liquidu. Baterie litowo-jonowe o pojemności 280mAh oferują dosyć skromne zapasy energii i wymagają częstego ładowania. To raczej sprzęt do spokojnego palenia w warunkach domowych lub do zabrania podczas wyjścia na miasto. Nie sprawdzi się w przypadku osób poszukujących stałej gotowości do akcji i pracy w każdych warunkach. Brakuje też systemu informującego o stopniu naładowania baterii.

[/vc_column_text][/vc_column][vc_column width=”1/2″][vc_gallery type=”flexslider_slide” interval=”3″ images=”206,209,211″ onclick=”link_image” custom_links_target=”_self” img_size=”345×345″][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=”1/1″][vc_column_text]

W skład zestawu EBULL Prestige X5 wchodzą tylko podstawowe akcesoria i dodatki. Oprócz 2 e-papierosów otrzymujemy wyłącznie ładowarkę i 5 kartridży do napełniania. Brakuje niestety liquidu, który trzeba dokupić na własną rękę. Teoretycznie braki powinna nam rekompensować niska cena, ale gdy porównamy ją z propozycjami konkurencji w tej kategorii to rachunek nie musi być wcale taki oczywisty.

[/vc_column_text][vc_tour][vc_tab title=”Największe zalety” tab_id=”1411425144-1-17fcd7-add8″][vc_column_text]

– poręczne wymiary

[/vc_column_text][/vc_tab][vc_tab title=”Największe wady” tab_id=”1411425144-2-26fcd7-add8″][vc_column_text]

– nieciekawy design

– jakość wykonania

[/vc_column_text][/vc_tab][/vc_tour][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=”1/1″][vc_column_text]

Zestaw EBULL Prestige X5 z prawdziwym prestiżem nie ma wiele wspólnego. To raczej próba przekonania niektórych kobiet do e-palenia. Wymiary urządzenia przypadną do gustu osobom szukającym wygody i dyskrecji. Niestety względnie niska cena nie rekompensuje wszystkich  braków i niedoskonałości technicznych. W starciu z innymi produktami kierowanymi do kobiet (jak np. marka Cottien) ten e-papieros nie ma żadnych szans.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]