Zestawy (EGO)

Eqlub starter – na dobry początek


Obecnie można wybierać spośród wielu gotowych zestawów e-papierosów. Przed nami jednak pozycja, która wyróżnia się spośród nich zarówno dopracowanym designem, jak i interesującymi oraz przydatnymi właściwościami. Eqlub starter to ciekawa opcja zarówno dla osób rozpoczynających przygodę z elektronicznym paleniem, jak i użytkowników, którzy mieli już styczność z innymi zestawami tego typu. Przejdźmy jednak do konkretów.

Zawartość zestawu

Pierwsze, co rzuca się w oczy to ładne i naprawdę solidne wykonanie. Wszystko jest odpowiednio spasowane, a poszczególne elementy idealnie do siebie pasują. Z kartonika wyciągamy kompletny zestaw umieszczony w zgrabnym, plastikowym etui, które może nam się jeszcze przydać do przechowywania lub bezpiecznego transportu urządzenia.

W zestawie znajdziemy: akumulator, clearomizer z zamontowanym (wymiennym) zespołem grzewczym oraz ładowarkę USB.

Dostajemy zatem praktycznie wszystko, co potrzebne do rozpoczęcia e-palenia. Wystarczy tylko zalać liquid –  tu można wybierać spośród wielu smaków dedykowanych przez producenta (o tym więcej niżej).

eqlub startowy

Właściwości & wrażenia

E-papieros jest prosty w obsłudze i nie sprawia żadnych problemów. Napełnianie czy wymiana grzałki nie powinny być kłopotem nawet dla kompletnie początkujących. Podstawowe czynności związane z obsługą zajmują maksymalnie kilkadziesiąt sekund. Warto zaznaczyć, że nawet po dłuższym czasie użytkowania nie odnotowano żadnych wycieków.

Smak podczas e-palenia jest wyraźny i przyjemny, a chmura odpowiednia. Clearomizer dobrze radzi sobie z różnymi typami mocy oraz smaków. Wytrzymałość baterii jest zadowalająca i nie trzeba się martwić o częste ładowanie. Zresztą w tym przypadku problem ładowania rozwiązano w najlepszy możliwy sposób. Wystarczy podłączyć kabel USB do odkręconej baterii.

Specyfikacja techniczna:

  • Napięcie robocze: DC 3.3-4.2 V
  • Opór: 2.2-2.6 Ω
  • System informowania o niskim poziomie baterii – kontrolka miga 15 razy
  • Sygnalizacja pełnego naładowania
  • Pojemność baterii: 1100mAh
  • Pojemność clearomziera: 2ml
  • Funkcja blokowania – 5klik

IMG_0882

Liquidy

Eqlub zapewnia bogaty wybór smaków tytoniowych oraz owocowych. Płyny są dobrej jakości i mają bardzo naturalny aromat. Do wyboru kilka wariantów mocy przeznaczonych dla różnych typów e-palaczy.

smaki liquidow

Podsumowanie

Eqlub starter to sprawdzona pozycja, która gwarantuje bezproblemowe e-palenie przez dłuższy czas. Jeśli szukasz kompletnego zestawu, który jest prosty w obsłudze, dobrze się prezentuje i jest starannie wykonany to warto się nim zainteresować.