Zestawy (EGO)

Eqlub – więcej niż jednorazowa przyjemność


Jakość 91%
Smak 89%
Wygoda 95%
Krótkie podsumowanie

Sensowna alternatywa dla tradycyjnych papierosów oraz e-papierosów wymagających napełniania i ładowania baterii. Satysfakcjonujący smak, moc oraz solidna jakość wykonania.

Wynik 91%

Niektórym wydaje się, że e-palenie to skomplikowana sprawa – te wszystkie e-papierosy, liquidy i ładowarki. W rzeczywistości jest jednak zupełnie inaczej – to łatwe i wygodne, a w przypadku e-papierosów jednorazowych to już w ogóle dziecinnie proste.

Jednorazówki nie wymagają ładowania baterii, napełniania, po prostu służą do momentu całkowitego zużycia. Postanowiliśmy zatem przyjrzeć się bliżej e-papierosom tego typu i tak w nasze ręce trafił Eqlub.

Tutaj od razu ciekawostka, bo dystrybutor tej marki oferuje też podobną paletę produktów pod marką Equal, ale może więcej na ten temat w dalszej części artykułu. Na początek sprawdźmy jak to w ogóle wygląda i działa.

Jak to działa?

Eqlub oferowany jest w opakowaniach przypominających trochę tradycyjne papierosy. Całość wygląda naprawdę estetycznie, a pudełko pomimo prostej konstrukcji okazuje się bardzo przydatne. Solidna konstrukcja, zamknięcie na magnes i plastik w środku sprawiają, że można je wykorzystywać do przenoszenia lub przechowywania naszego e-papierosa.

Obsługa tego wynalazku jest banalnie prosta. Wystarczy wyjąć e-papierosa z opakowania, zdjąć gumową osłonkę z ustnika i zaciągnąć się nim jak zwyczajnym papierosem. W momencie zaciągania zapala się dyskretnie lampka LED na końcu urządzenia.

opakowanie2

Wymiarami i wyglądem Eqlub przypomina tradycyjnego papierosa, co sprawia, że jest lekki, wygodny oraz bardzo poręczny. Można go bez problemu spakować (z opakowaniem lub bez) do kieszeni lub torebki.

rozmiary

Jak to smakuje?

Eqlub oferowany jest w kilku wariantach smakowych: klasyczny – tytoniowy, menthol, wiśnia, truskawka, czarna porzeczka.

smaki

Sprawdziliśmy smak tytoniowy, wiśnię oraz menthol i musimy przyznać, że jesteśmy naprawdę pozytywnie zaskoczeni. Smak i zapach są bardzo wyraźne, a moc dobrze wyważona. Palenie jest przyjemne, a chmura wystarczająco obfita. Eqlub nie pozostawia po sobie żadnego zapachu w pomieszczeniach lub na ubraniach, nie psuje oddechu oraz nie przeszkadza osobom w naszym otoczeniu. Jeden e-papieros tego typu to równowartość całej paczki zwyczajnych papierosów.

Czy to się opłaca?

Jednorazowy Eqlub to doskonałe rozwiązanie dla:

  • osób poszukujących zamiennika dla tradycyjnych papierosów
  • osób, które nie chcą się kłopotać/nie mają czasu/nie mają możliwości dolewania liquidu lub ładowania baterii w innych typach e-papierosów
  • osób chcących spróbować e-papierosów bez większych nakładów finansowych
  • osób szukających ciekawej palety smaków

Jednorazówki? Jest sens?

Moim zdaniem jednorazowe papierosy elektroniczne to całkiem sensowne urządzenia. Wiele osób z racji wykonywanego zawodu, stylu życia lub po prostu wygody rezygnuje z tradycyjnych papierosów lub e-papierosów wymagających napełniania i ładowania. Jednorazówka to w takim wypadku dobry wybór, pod warunkiem, że zapewnia odpowiednią jakość smaku i mocy. Eqlub spokojnie spełnia te wymagania.

W tym miejscu warto wspomnieć o nowej linii e-papierosów jednorazowych Equal od tego samego dystrybutora co Eqlub. Z pewnością niedługo przyjrzymy się im bliżej.

equal_zajac_otwarty pack-highres equal_zajac_otwarty pack Equal_czapla_otwarty pack_highres Equal_czapla_otwarty pack