Vape-Wiadomości

FDA przypomina producentom o rocznej rejestracji, terminach aukcji


Niedawno amerykańska Agencja ds. Żywności i Leków skontaktowała się z producentami wyrobów tytoniowych i uznawanymi za wyroby tytoniowe w sprawie rocznego terminu rejestracji i wystawiania produktów. Termin ten przypada na 31 grudnia 2018 roku.

Urząd ds. Żywności i Leków przypomniał również producentom, że wszelkie nowo zmienione produkty muszą zostać ponownie zarejestrowane i ponownie wymienione; jednakże produkty, które nie zostały wprowadzone lub zmienione od 2017 roku, nie powinny być ponownie zgłaszane.

Producenci, którzy będą wymagać wskazówek od amerykańskiej Agencji ds. Żywności i Leków, mogą skontaktować się z nimi zgodnie z poniższymi wskazówkami:

„Na stronie z instrukcjami dotyczącymi rejestracji tytoniu i wykazu produktów (TRLM) znajdują się przykłady wypełnionych formularzy rejestracyjnych i wykazów oraz przewodnik krok po kroku dla użytkowników uzyskujących dostęp do jednolitego systemu rejestracji i notowania FDA (FURLS). Producenci mogą również zapoznać się z Poradnikiem dla branży: Rejestracja i wykaz produktów dla właścicieli i operatorów zakładów produktów krajowych, aby uzyskać więcej informacji”.

 


Dodaj komentarz :)

avatar
  Subscribe  
Powiadom o