Zestawy (EGO)

Foof pojedynczy – doskonały start


Wygląd 87%
Jakość 87%
Wygoda 89%
Uniwersalność 88%
Bateria 88%
Clearomzier 83%
Krótkie podsumowanie

Doskonała propozycja dla początkujących. Sprawdzony clearomizer i pojemna bateria z systemem regulacji napięcia. Na plus ciekawe kombinacje kolorów.

Wynik 87%
Oceny czytelników
25 głosy
47

W polskich sklepach z e-papierosami znajdziemy mnóstwo urządzeń dedykowanych osobom rozpoczynającym swoją przygodę z elektronicznym paleniem. Większość początkujących poszukuje na start czegoś prostego w obsłudze, wytrzymałego, taniego i przede wszystkim niezawodnego. Do tego typu klientów skierowany jest właśnie testowany przez nas dzisiaj pojedynczy zestaw marki Foof.

Zawartość zestawu

Zestaw oferowany jest w małym pudełku z wyraźnie wyeksponowanym za pomocą przezroczystego okienka papierosem elektronicznym. W środku znajdziemy:

–  clearomizer CE5 Intense o pojemności 1,6 ml

–  baterię marki Foof wyposażoną w system regulacji napięcia

–  zapasową grzałkę

–  ładowarkę USB

Indywidualny styl

Wygląd i dostępne warianty kolorystyczne sprawiają, że pojedynczy Foof poza szukającymi dobrych właściwości w przystępnej cenie, może spodobać się także tym, którzy zwracają uwagę na wygląd. W przypadku tego zestawu mamy do wyboru kilka dobrze komponujących się kolorów zarówno baterii jak i clearomizerów. Foof doskonale łączy tradycyjne kształty elektronicznych papierosów z nowoczesnym designem i pomysłowym wzornictwem.

Trzeba też przyznać, że wszystkie elementy e-papierosa są solidnie i dokładnie wykończone. Foof jest zrobiony z twardych i wytrzymałych, ale przyjemnych w dotyku materiałów. Dzięki temu nie grozi nam, że urządzenie się szybko porysuje lub potłucze przy pierwszym upadku.

Niezbędnik początkującego

foof pojedynczyW testowanym egzemplarzu znajdziemy baterię o pojemności 1100 mAh. Posiada ona standardowe zabezpieczenie przed przypadkowym wyładowaniem („5-klik”) oraz system regulacji napięcia. Druga opcja daje nam możliwość wyboru napięcia spośród trzech dostępnych ustawień –  3.2V, 3.7V i 4.2V. Każde z nich to inna intensywność smaku, moc palenia czy ilość wydzielanej chmury. Akumulatorek może pochwalić się dobrą kulturą pracy i stosunkowo szybko się ładuje. Pojemność powinna wystarczyć wszystkim początkujących, to spokojnie kilkanaście godzin umiarkowanego e-palenia.

epapieros_foof_bateriaZa podgrzewanie płynu odpowiada znany z wielu różnych modeli Clearomizer CE5. Nie jest on przesadnie nowoczesny, ale za to został sprawdzony w wielu bojach i jest znany z dobrej wydajności oraz precyzyjnego oddawania smaku. Dla początkujących e-palaczy sporym ułatwieniem będzie wyjątkowo nieskomplikowany system wymiany grzałki czy dolewania liquidu.

Podsumowanie

Pojedynczy Foof pomimo swoich kilku drobnych wad to niezwykle solidna propozycja, szczególnie dla początkujących waperów. Solidny i praktyczny zestaw, który pozwala niewielkim kosztem przekonać się jak smakuje elektroniczne palenie. Co ważne, nie jest to zwykły i najprostszy „golas”. W rozsądnej cenie otrzymujemy tak ciekawe opcje jak możliwość regulacji napięcia czy wyboru koloru baterii i clearomizera. Jeśli chcesz zaoszczędzić lub zobaczyć o co chodzi w e-paleniu, ale wciąż zastanawiasz się nad jakimś podejrzanym zestawem no name z Allegro to sprawdź po prostu Foofa.