Parowniki (MOD)

Genius 2 RTA – ogromny parowóz


Smak 87%
Chmura 87%
Moc 87%
Cena 70%
Dostępność 70%
Krótkie podsumowanie

Ciekawy parownik, łączący cechy różnych typów urządzeń. Niestety, ale ze względu na wysoką cenę i spore rozmiary - nie wróżę mu wielkiej kariery.

Wynik 80%
Oceny czytelników
1 głosy
90

Zdołaliście już zapewne zaobserwować, że istnieje wiele różnych rodzajów parowników takich jak np. tanki, drippery, mesh’e, atomizery, clearomizery, kartomizery i wiele innych, ciekawych wariacji. Każdy z nich ma swoje mocne i słabsze strony oraz jest przeznaczony do określonego stylu elektronicznego palenia. Naprawdę trudno znaleźć coś bardzo innowacyjnego, coś co połączy dwa style wapowania w jednym urządzeniu.

Z tego powodu chciałbym wam dziś przedstawić dosyć ciekawy parownik z niemieckim rodowodem o nazwie Genius 2 (produkcja i tak odbywa się w wiadomym kraju). Dlaczego model ten miałby was zainteresować? Otóż dlatego, że jest to połączenie tankowego atomizera z systemem działania drippera, a liquid jest podawany jak w przypadku mesha, dodatkowo przy użyciu kilku stalowych linek jednocześnie.

Wygląd

Wygląd tego urządzenia może trochę odstraszać, ponieważ sam parownik ma ponad 8 centymetrów długości. W połączeniu z dużym boxem lub nie daj boże z rurką na akumulatory 18650, może on tworzyć naprawdę pokaźną maczugę. Wyciągnięcie takiego sprzętu na ulicy grozi wywołaniem paniki pośród przechodniów, ponieważ niektórzy mogą naprawdę pomyśleć, że to broń. Genius 2 jak przystało na niemiecką produkcję, jest bardzo masywny, co z pewnością przekłada się na dużą wytrzymałość, ale i odbija pod postacią topornego i mało zachęcającego designu.

Użytkowanie, smak, chmura, moc, cena

imagesNiestety oryginał jest bardzo drogi i nie sądzę, by stał się popularny pośród polskich waperów. Miałem też przez chwilę do czynienia z bardzo dobrze wykonanym klonem, który swoją drogą również nie należy do tanich. Z opinii osób, które posiadały wersję oryginalna i podrobioną, można wywnioskować, że nie widać pomiędzy nimi szczególnej różnicy. Jednak jak sami wiecie, oryginał to zawsze oryginał.

pobrane (1)Zasada działania tego sprzętu jest bardzo prosta, a wielkość uwarunkowania tym, że stalowe linki w zbiorniku zajmują dużo miejsca. Gdyby wszystko nie było tak duże to tank mógłby pomieścić absurdalnie małe ilości płynu. Osobiście wolałbym jednak postawić na szerokość, a nie na długość. Smak,chmura i moc są tak samo dobre jak w przypadku zwykłych dripperów, więc nie ma nad czym się rozwodzić, wszystko jest fajne i przyjemne. Dodatkowo linki są praktycznie niezniszczalne, więc jedyny wydatek to wata i drut oporowy. Niestety atomizer, że względu na swoje wymiary nie nadaje się raczej do wyjścia między ludzi i najlepiej sprawdza się jako sprzęt domowy.


Dodaj komentarz :)

avatar
  Subscribe  
Powiadom o