Bazy I Aromaty

Glazed Donut od Capelli – deserowe WOW!


Dzisiaj poświęcę szczególną uwagę mojemu nowemu nabytkowi, którego zakup na pewno będę kontynuował. Glazed Donut od firmy Capella.

Samogon prawdę ci powie…

Glazed Donut nie jest liquidem, to aromat do samodzielnego przygotowania liquidów. Stwierdziłem że pora na zakupy, bo zapasy stopniały – a znajomy powiedział żebym spróbował. No, i spróbowałem. Moim zdaniem zdecydowanie się opłacało, bo aromat faktycznie jest świetny.

I kiedy…

Otworzyłem buteleczkę, prawie padłem.

Zapach był po prostu cudowny – słodki, deserowy ton, który niemal od razu skojarzył mi się z lukrowanymi pączkami. Przez dobre pięć minut nie mogłem się od niego oderwać, zachwycając się tym zapachem – po prostu kosmos. Niesamowita sprawa i zdecydowanie jeden z naprawdę niewielu aromatów o tak ekstremalnie przypominającym oryginalny produkt zapachu. Poczułem się jak w cukierni przed ladą w tłusty czwartek… To był hit.

Glazed-Doughnut

^ Ten obrazek nie kłamał. Wcale a wcale.

Iiii…. Smak

Do swojego samogonu użyłem bezwodnej bazy o proporcjach 50/50 – skorzystałem z proporcji kroplowej już z przyzwyczajenia. Na buteleczkę trafiło 20 kropli Glazed Doughnut, wszystko mocno przemieszane i odleżakowane kilkanaście godzinek.

Muszę przyznać, że smak również jest świetny – mocno czuć faktycznie to lukrowane pączkopodobne ciastko.

Słodki, ale stonowany smak, nie ma przesadnej przebijającej wszystko słodyczy, ale czuć, że jest to donucik z lukrem. Nuta ciasta pączkowego oddana wręcz niesamowicie, jestem pod wielkim wrażeniem.

Podsumowanie

Nie zawiodłem się. Jak na jakość tego aromatu, zapłaciłem naprawdę niewiele, otrzymując swój nowy ulubiony smak deserowy. Zostanie u mnie na pewno na stałym zapleczu i szczerze polecam go każdemu kogo kręcą takie słodkości. Na pewno się nie zawiedzie 😉

Macie tu jeszcze trochę ciastek moi drodzy, tak na koniec. Ciastek nigdy za wiele!

glazed_doughnut__19966.1450895786.356.300

Oceny czytelników
1 głosy
4.7