Zapowiedzi

Hot VapeNews – Aspire Plato. They gone crazy!


Panie, Panowie… Aspire znowu to zrobił. Triton 2 to był kamień milowy w obecnej architekturze atomizerów i ich możliwościach – do dzisiaj został ze mną i jestem dumny z jego osiągów i smaku chmury. Natomiast, Aspire nie spoczywa na laurach i oto mamy ekstremalnej jakości konkurenta dla Neboxa od Kangertecha. Oto nowiutki czarny koń ze stajni Aspire – Plato.

Parametry & Overall

Plato celuje w dość już pełną przestrzeń rynku – moc 50W i tryby TC.

Ale w jakim stylu…

e-papieros

Parametry Plato są następujące :

  1. 50mm długości krótszego boku, na 100mm wysokości z Drip-Tipem
  2. Pojemność tanka – 4,6 ML przy zespole SubOhm Clapton 0,4 Ohm i 5,6 ml przy zespole BVC 1,8 Ohm
  3. Pojemność akumulatora – 2500 mAh – Aspire dostarcza go w komplecie razem z boxem. Miło 🙂
  4. Box ma moc maksymalną 50W.

Niestety – informacji póki co nie ma za dużo – natomiast w miarę ich zdobywania, na pewno będą aktualizacje.

aspire

To co wiadomo na pewno to kilka ciekawych patentów – między innymi Airflow regulowany przez pokrętło na dole boxa:

box

Zapewniona możliwość wymiany akumulatora na własno-upodobany, dwa zamykane otwory do zalewania-wylewania liquidów i możliwość aktualizacji Firmware przez USB.  Wymienny Pyrex to świetna wieść – chociaż jest on obudowany to wypadki się zdarzają.

epapieros

e-papieros aspire

Zapowiada się naprawdę świetny box – nawet nie konkurent, ale murowany zwycięzca pojedynku z Neboxem. Jakość wykonania Aspire zawsze leżała dużo, dużo wyżej niż Kangertecha i jeśli Plato będzie jakością bliski lub nawet wyżej niż Pegasus to będzie to hit rynkowy.

Cena też nie jest zbyt wygórowana – amerykańskie pre-ordery są oznaczone ceną bliską 50$, co oznacza, że do nas box najpewniej trafi za cenę 220-250 PLN. Jak za kompletną solucję od świetnego producenta – to są grosze…

Czekam z niecierpliwością, jako że osobiście upodobałem sobie Aspire – podbili mnie jakością wykonania sprzętu i jego genialnymi możliwościami, rewolucyjnymi rozwiązaniami jak chociażby fabryczny Clapton-Coil… To będzie hit. Hit, rewolucja dla ludzi, którzy nie chcą poświęcać za dużo czasu na szukanie rozwiązań, które będą im odpowiadać, a żądają kompromisu między maszynami wysokich osiągów, a klienckimi urządzeniami do spokojnego wapowania.

Plato to rewolucja, rozwiązanie All-In-One które celuje w obie grupy docelowe – grzałki 1,8 Ohm ponoć mają być tego samego designu co w znanym i lubianym Aspire Nautilusie – natomiast grzałki 0,4 będą Clapton-Coilami. Za rozsądną cenę jest rozwiązanie, które oszczędza portfel i daje pole do popisu – Wilk najedzony do syta, a owca biega jak nigdy. Strzał w zapchany rynek, a jednak zrzuca z przepełnionych półek trochę złomu, który nie trzyma się w konkurencji. Brawo.