Vape-Wiadomości

VapeNews – Subox Mini PRO


[vc_row full_width=”” parallax=”” parallax_image=””][vc_column width=”1/1″][vc_column_text]

W ciągu ostatnich tygodni Kangertech wypuścił kilka nowych produktów. W kwesti mod-ów KT zawsze jest cztery kroki za konkurencją i widocznie chce nadrobić. Oto najnowszy zapowiedziany produkt, Kangertech Subox Mini PRO.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row full_width=”” parallax=”” parallax_image=””][vc_column width=”1/1″][vc_column_text]

Wincyj Subów!

Subox Mini PRO od standardowego kitu suboxa będzie różnił się między innymi tankiem – Toptankiem  i mocą maksymalną 75W, ponadto oferować będzie również TC.

Z dodatkowych parametrów:
Zakres regulacji – 7-75W
0.5 ohm minimum dla grzałki ze stali nierdzewnej (SS Coil)
0.15 ohm minimum dla grzałek z drutu niklowego (NI)

12219422_1639048399708127_1908286239725784951_n

RBA mini plus też jest dobrą nowiną. Konektor sprężynowy to już klasyk, o tym nie warto nawet wspominać.

Toptank to napełniany od góry Subtank – wielu na to czekało i się doczekali. Myślę że wszyscy wielbiciele Subów będą bardzo zadowoleni, bo właśnie bottom-filling to pięta achillesowa jednego z najpopularniejszych parowników od Kangertecha. Bazy RBA itd, wszystko będzie takie samo jak w Subtankach, zmienia się tylko sposób zalewania.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row full_width=”” parallax=”” parallax_image=””][vc_column width=”1/1″][vc_column_text]

A warto chociaż?

O ile suboxy ogólnie nie grzeszyły super-jakością, to za swoją cenę były jak najbardziej dobrym zasilaniem tego typu. Subox Mini PRO może być bardzo dobrym wyborem, jeżeli cena nie będzie zbyt wysoka – popularność modelu na pewno da mu wielu klientów. Miejmy nadzieję że poprawią te małe błędy, które trochę zniesmaczały użytkowanie, takie jak chociażby bardzo kiepska powłoka, zdzierający się lakier czy też problemy z malfunkcją portów usb.

Ogólnie, rozwiązanie wydaje się rozsądne – Subtank zalewany od góry? Super. Box 75W z TC? Spoko. Zestaw w rozsądnej cenie? No wtedy to w ogóle świetnie.

Niby to 75W jest już zdominowane, w zakresie boxów 70-75W są już predatorzy tacy jak Pegasus od Aspire czy też Evic VTC Mini od Joyetecha – ale każdy ma inne gusta i niektórym zasilanie z kitu Suboxa od Kangertecha do gustu przypadło. Teraz tylko czekać na rozwój wypadków i cenę u nas.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]