Wiedza & Porady

IVG Premium E-Liquids po 15 milionach £ poszerza się na rynkach międzynarodowych


Po zbudowaniu godnej szacunku marki e-liquidów, która wygenerowała ponad 15 milionów £ od rozpoczęcia działalności w 2016 roku, brytyjska firma IVG Premium planuje dalsza ekspansję w związku z rosnącym stale popytem na wielokrotnie nagradzane aromaty e-liquidów.

IVG planuje otworzyć laboratorium produkcyjne z biurami w Las Vegas i Hong Kongu do końca 2018 roku. Firma nie zamierza spoczywać na laurach, tylko podwoić swoje obroty w ciągu najbliższych 12 miesięcy. Odnotowała już ogromny wzrost zatrudnienia w ciągu ostatniego roku. Obecnie IVG zatrudnia 110 pracowników.

„To była niesamowita podróż dla nas wszystkich, tu w IVG, jednak głęboko wierzę, że to tylko początek. Jesteśmy podekscytowani i zdeterminowani, aby wprowadzić firmę na kolejny poziom.” – powiedział Ahsan Bawa, CEO IVG Premium E-Liquids.

IVG obsługuje obecnie ponad 60 krajów i sześć kontynentów. Plany są, by poszerzyć swój zasięg o ponad 100 krajów po tym, jak otworzą się nowe międzynarodowe biura w najbliższej przyszłości.

Stając się niedawno pierwszą międzynarodową marką, która otrzymała nagrodę w Kanadzie i pierwszą brytyjską marką, która otrzymała nagrodę w Danii, od momentu założenia, IVG Premium dostało wiele międzynarodowych i branżowych nagród.

Dzięki dużemu udziałowi na rynku brytyjskim i europejskim, IVG wypuszcza się w świat, by umocnić swoja pozycję, dążąc do takiej samej popularności za granicą, jaką cieszy się w kraju.


Dodaj komentarz :)

avatar
  Subscribe  
Powiadom o