Wiedza & Porady

JUUL rozpocznie sprzedaż w Kanadzie we wrześniu


Najpopularniejszy vape w Stanach Zjednoczonych rozszerza się na północ. JUUL będzie dostępny w Kanadzie od września.

JUUL Labs ogłosiło swoje zamiary w czwartek. Według informacji prasowej, mały pod z solidną dawką nikotyny będzie sprzedawany w sklepach vape i kanadyjskim sklepie internetowym Juul.ca, ale także w sklepach convenience.

Sprzedaż e-papierosów w sklepie C-store to nowe zjawisko w Kanadzie, ponieważ do tej pory produkty do wapowania z nikotyną były technicznie nielegalne. Parlament przyjął ustawę regulującą sprzedaż vape’ów na początku tego roku. Przemysł tytoniowy również wchodzi na nowy rynek i wielu obserwatorów jest ciekawych, czy JUUL pokona konkurencję Big Tobacco, tak jak to miało miejsce w zeszłym roku w USA.

 

 

Kanadyjski JUUL użyje tej samej dawki nikotyny (59 mg/ml), co wersja amerykańska

Pierwsze produkty JUUL-a, które pojawiły się poza USA, były w tym roku w Izraelu i Wielkiej Brytanii. Jednak rząd izraelski zakazał ostatnio sprzedaży JUUL-owi, ze względu na wysoki poziom nikotyny. Brytyjska wersja JUUL jest zgodna z przepisami UE, zawartymi w dyrektywie w sprawie wyrobów tytoniowych (TPD), która zapobiega używaniu nikotyny silniejszej, niż 20 mg/ml, co eliminuje wiele emocji z amerykańskiej wersji, która zapewnia nikotynę z efektem podobny do papierosa.

Kanadyjski JUUL użyje tej samej dawki nikotyny (59 mg/ml), co wersja amerykańska. Zestaw startowy JUUL w Kanadzie będzie zawierał te same cztery smaki, co amerykańska wersja – Virginia Tobacco, Mint, Mango i Creme (zwany Vanilla in Canada) – i będzie kosztował 64,99 CAD, co odpowiada cenie 49,99 USD. Smaki te będą również dostępne w podach do napełniania.


Dodaj komentarz :)

avatar
  Subscribe  
Powiadom o