Zestawy (MOD)

KANGERTECH SUBOX MINI – pozytywne zaskoczenie


Jakość wykonania 89%
Właściwości 91%
Wygląd 88%
Możliwości 90%
Krótkie podsumowanie

Pozytywne zaskoczenie. Sprzęt, który można polecić każdemu. Rozsądna cena ( w stosunku do jakości), wysoka jakość wykonania i naprawdę dużo ciekawych możliwości.

Wynik 89%
Oceny czytelników
24 głosy
72

Kangertech postanowił zaatakować rynek zestawów startowych usprawniając swojego boxa i umieszczając go w zestawie ze zbierającymi pozytywne recenzje Subtankiem. To naprawdę dobre posunięcie, które sprawia, że producent będzie mógł w końcu konkurować z JoyeTechem, będącym dotychczas wyraźnym liderem w tej kategorii.

Testowany dziś produkt może śmiało powalczyć o szerokie grono waperów i to zarówno tych początkujących, jak i bardziej zaawansowanych, poszukujących większej ilości opcji i możliwości personalizacji swojego sprzętu.

Jakość wykonania

Wizytówką zestawu Subox Mini jest elegancja, przyjemny design i dokładne wykończenie wszystkich szczegółów. Wszystko prezentuje się więcej niż solidnie, a biorąc pod uwagę to, że całość napędzają akumulatory 18650 – warto docenić ergonomię i rozsądne wymiary całego zestawu. Rozmieszczenie wszystkich przycisków jest całkiem wygodne i trudno się do czegokolwiek przyczepić oglądając tylko sprzęt i bawiąc się nim w rękach. Wbrew pozorom to już naprawdę sporo. Szczególnie gdy spojrzymy na niektórych drogich, ale za to koślawych i niespasowanych konkurentów.

Moją jedyną obawą po krótkim zapoznaniu się ze sprzętem była wytrzymałość konstrukcji, a szczególnie zewnętrznej powłoki, która wydaje się być niezbyt odporna na zarysowania. Problem ten jednak dotyczy wielu urządzeń, niezależnie od marki.

Właściwości

kangertechParownik Kangertech MINI Subtank V2 zapewnia duże pole do popisu i wyróżnia się naprawdę wysoką jakością wykonania. Atomizer wyposażony w dwie grzałki 1,5 i 0,5 Ohm oraz bazę RBA radzi sobie bardzo dobrze. Użytkownicy, którzy mieli do czynienia z poprzednią wersją parownika zauważą z pewnością, że dodano tym razem kontrolę przepływu powietrza oraz zwiększono jego pojemność i zmodyfikowano trochę ustnik, by ograniczyć rozpraszanie się ciepła.

W zestawie znajduje się wszystko, co potrzebne do wapowania i przygotowania własnych grzałek. Dokupić trzeba tylko baterię 18650 – najlepiej taką, której maksymalny prąd rozładowania to minimum 20A.

Mod zapewnia możliwość regulacji mocy (VW) w zakresie od 7W do 50W. Urządzenie współpracuje z atomizerami od 0,3 Ω i wyposażone jest w czujnik temperatury chroniący przed przegrzaniem. Ładowanie odbywa się przy pomocy wbudowanego portu micro USB.

Ekran OLED jest dosyć mały (rozmiarami porównywalny z iStickiem) i wyświetlane są na nim informacje dotyczące ustawień mocy, oporności atomizera, napięcia i poziomu naładowania baterii.

suboxPlusy

  • prawdziwy, kompletny zestaw
  • prosty i uniwersalny sprzęt
  • ulepszona i lepiej dostępna baza RBA
  • atrakcyjny design
  • dobry stosunek cena-jakość
  • ekran OLED z wieloma informacjami
  • wysoka jakość wykonania

Minusy

  • obudowa łatwo się rysuje
  • brak baterii w zestawie
  • wysokie zużycie energii