Przeceny, Kupony, Rabaty

Kupon Rabatowy – Tigertek Mermaid RTA


Dzisiaj mam okazję dostarczyć wam kod rabatowy na Tigertek Mermaid RTA – jako że ten jest mniej znany, postaram się wam o nim nieco opowiedzieć.

Co to?

Tigertek nie kojarzy mi się jakoś szczególnie – sama firma nie jest wiekowa, a ich paleta produktów to obecnie 5 parowników – Genji RDA, Morhpe RDA, Springer X RDA, Springer S RTA, i okazany wam w przynajmniej częściowej krasie Mermaid RTA.

Wykonany z polerowanego mosiądzu Tank na “nakręcane” grzałki, o średnicy podstawy 24mm, i pojemności 3,5ml.

Dosyć… nie-wyróżniająco, wręcz popularnie. Z wyglądu mnie się osobiście podoba – czaszko-rybka na cylindrze komina to drobny detal, a jednak do mnie przemawia. Bardzo lubiłem wizerunek Cthulu na cylindrze w Cthulu V2, więc i tym razem jestem zadowolony. To jednak nie rybka jest ważna w tym wypadku – to serce parownika, building deck.

No to siup, do środka 😉

Deck

Przeciwstawiając się wszechobecnej popularności decka typu Velocity, Mermaid RTA oferuje dwugrzałkowy, jednakże działający na innej zasadzie, Clamp Deck. W dużym skrócie, grzałki nie są trzymane bezpośrednio przez śruby, a przez niewielkie pozłacane blaszki, które śruba dociska do podstawy. Ciekawą rzeczą są śruby które te grzałki trzymają – Mermaid stawia na łatwość rekonstrukcji grzałek, Tigertek wpadł na pomysł by te śrubki dodatkowo dostosować do odkręcania i przykręcania…

Kijkiem. Patyczkiem. Tak, dokładnie tak. Śruby są przewiercone, i wystarczy gwóźdź, patyczek, czy też dowolny w zasadzie nie-łamliwy śrubokręt, by taką śrubę odkręcić czy dokręcić.

Pomysł jest niegłupi, i to bardzo. Często zdarzało mi się w podróży, że któraś ze śrubek w decku złapała luz, bo z natury nie lubię przeforsowywać śrub i dokręcać ich na “maksa” – w rezultacie kończyło się na przekopywaniu vape-saszetki i szukaniu imbusa odpowiedniego rozmiaru. A biorąc pod uwagę moje roztargnienie i bałaganiarstwo… To była męka.

Samo budowanie grzałek pod Mermaida nie powinno stanowić szczególnego wyzwania – co prawda nie miałem okazji próbować, ale pracowałem kiedyś na parownikach z podobnymi systemami, i szło to dość gładko.

Jak zapewne zauważyliście również ze zdjęcia – mamy tu spore otwory na watę, i również całkiem spore otwory doprowadzające powietrze – airflow jest regulowany pierścieniem u dołu parownika, a leci bezpośrednio do grzałek. Solidny dostęp waty do liquidu, i spory przelot = duże chmurki na odpowiedniej grzałce.

Kod Rabatowy, i zapowiedź... konkursu?

No, skoro już wam tak o tym Mermaidzie naopowiadałem, pora dać wam to co oferuje tytuł – pora na kod rabatowy.

Aaaalbo nie. Najpierw… Najpierw muszę wam jeszcze zdradzić że jeden taki zostanie przez naszą Redakcję oddany w dobre ręce. Ręce zwycięzcy konkursu rzecz jasna, ale o konkursie na razie sza, dowiecie się więcej w swoim czasie~

A teraz, oczekiwany namiętnie…

Tigertek Mermaid RTA

<Kliknij Tutaj>

Z 24,6$ na 18,6$

Kod Rabatowy : “PU20579”

Ważny do – 7 Czerwca

Miłych zakupów, drodzy czytelnicy, i miłej zabawy z nowymi nabytkami 😉


Dodaj komentarz :)

avatar
  Subscribe  
Powiadom o