E-Liquidy

Liqueen Tobacco Kiss – czy warto przepłacać?


Smak 83%
Chmura 72%
Moc 83%
Cena 57%
Dostępność 100%
Jakość 81%
Krótkie podsumowanie

Płyny dobre, ale niestety bardzo drogie. Nie wiem tylko czy jest sens tyle płacić za jakość porównywalną z innymi, tańszymi markami?

Wynik 79%
Oceny czytelników
16 głosy
55

Ostatnio jednym z moich ulubionych tematów są płyny do elektronicznych papierosów. Nie ukrywam, że poznawanie nowych smaków sprawia mi ogromną przyjemność, a celem jest odnalezienie tego najlepszego. Mam też nadzieję, że dzięki naszym recenzjom nowi użytkownicy e-papierosów nie popełnią błędów, które zrobili ich starsi koledzy podczas eksperymentowania z różnymi firmami i kombinacjami.

Dziś zajmiemy się liquidem znanej i raczej lubianej firmy. Nikomu chyba nie trzeba przedstawiać eSmokingWorld i ich marki płynów Liqueen. Znajdziemy je praktycznie w każdym sklepie z papierosami elektronicznymi. Do testów wybraliśmy płyn przeznaczony dla miłośników smaków i aromatów tytoniowych – Liqueen Tobacco Kiss.

Prezencja

Jak przystało na dobre, drogie i markowe produkty, mamy tutaj do czynienia z solidnej jakości produktem. Kartonowe pudełko może nie robi większego wrażenia, ale na pewno pozytywnie wpływa na płyn podczas czasu, który spędza na półkach sklepowych (zmniejsza działanie szkodliwych promieni słonecznych).

W środku oczywiście znajdziemy ulotkę z wszystkimi zaleceniami i zakazami oraz z informacjami o szkodliwości, czyli nikt nie zarzuci, że środki ostrożności nie zostały uwzględnione. Butelka jest zafoliowana, ale to chyba już standard i większość firm na polskim rynku stosuje takie zabezpieczenie.

Smak, chmura, moc

liquidNajwiększym minusem płynów jest ich cena, ponieważ jest to kolejny produkt, którego cena dochodzi do magicznej granicy 20 złotych za 10 mililitrową butelkę. Istnieje jednak ogromna rzesza fanów firmy, którzy twierdzą, że za tak dobrą jakość trzeba więcej płacić. Ja raczej się do nich nie zaliczam i uważam, że jest dużo o wiele tańszych i smaczniejszych płynów.

Jeśli chodzi o aromat to trzeba przyznać, że jest on bardzo dobrze wyczuwalny. Podczas wapowania wyraźnie ujawnia się smaczna nuta orzechów i karmelów. Jest to chyba jeden z najbardziej lubianych przez waperów rodzajów tytoniówek. Płyn spodoba się również osobom, które lubują się w smakach owocowych i szukają jedynie małej odskoczni.

Chmurka nie robi większego wrażenia – widziałem już o wiele lepsze. Jeśli chcesz bić rekordy w gęstości i objętości chmurki to powinieneś szukać gdzie indziej. Moc jest bardzo zrównoważona i każdy na pewno znajdzie swój ulubiony wariant, który nie będzie gryzł w gardło.