E-Liquidy

Liquid P1 Menthol


Smak 83%
Cena 83%
Moc 83%
Chmura 75%
Dostępność 95%
Krótkie podsumowanie

Tani i stosunkowo smaczny liquid mentholowy. Znajdziesz go praktycznie w każdym sklepie z e-papierosami. Warto spróbować.

Wynik 83%

Liquidy P1 to linia ekonomicznych płynów od firmy eSmokingWorld. Ich producent zapewnia, że są one wytwarzane w Polsce i spełniają najwyższe normy jakościowe i formalne. Płyny dostępne są w 16 smakach i 4 wariantach mocy. My bierzemy dzisiaj pod lupę liquid o smaku mentholowym. To jeden z najbardziej chodliwych i poszukiwanych smaków pośród waperów. Z pewnością ma na to ogromny wpływ popularność zwyczajnych papierosów mentholowych. Duża liczba tradycyjnych palaczy przechodzących na wapowanie szuka po prostu odpowiedników swoich ulubionych papierosów.

Wspomniane płyny znajdziemy w większości sklepów stacjonarnych i internetowych. To jedne z tańszych liquidów w ofercie tego producenta – za 10 ml buteleczkę zapłacimy około 11 złotych. Pod względem designu czy opakowania produkt ten nie wyróżnia się niczym specjalnym. Wszystko wygląda dosyć schludnie, a buteleczka jest bardzo praktyczna i łatwo się z niej uzupełnia płyn. Sam liquid jest bardzo jasny i klarowny, ale należy raczej do tych bardzo rzadkich i z przykrością muszę wspomnieć, że często miałem problemy z wyciekami podczas wapowania.

Smak, chmura, moc

płyn do e-papierosaPo spróbowaniu liquidu pierwsze, co przychodzi na myśl to intensywny chłód, który jest bardzo wyczuwalny w całej jamie ustnej. Jak dla mnie jest on wręcz za mocny i bardziej pasuje na gorące wakacyjne dni niż długie jesienne wieczory. Mimo wszystko miłośnicy tego typu smaku będą raczej usatysfakcjonowani – po to chyba właśnie wybierają ten płyn.

Moc, podobnie jak w przypadku innych płynów firmy P1 jest dobrze wyważona i nic nie drapie w gardło czy płuca. Cały proces wapowania wychodzi bardzo przyjemnie, po kilku chmurkach czuć przyjemne uczucie zaspokojenia głodu nikotynowego, wszystko odbywa się bez żadnych przykrych wrażeń. Chmurka nie jest zbyt imponująca, jeśli jednak nie zamierzasz bić żadnych rekordów w tej dziedzinie to powinna wystarczyć do spokojnego wapowania.

Podsumowanie

Biorąc pod uwagę wszystkie czynniki to testowany płyn zaliczymy do grupy smacznych i przyjemnych liquidów mentholowych. Jego dużą zaletą jest całkiem przystępna cena i obecność praktycznie we wszystkich sklepach z elektronicznymi papierosami. Jeśli lubisz tego typu doznania to warto go wypróbować i porównać z innymi płynami mentholowymi.