E-Liquidy

Liquidy King E-Cigar – tanio, ale tylko w pakiecie


Smak 70%
Chmura 75%
Cena 80%
Moc 75%
Dostępność 60%
Jakość 65%
Krótkie podsumowanie

Tanie, solidne liquidy dla oszczędnych. Kupuj tylko w pakiecie.

Wynik 70%
Oceny czytelników
8 głosy
54

Płyny King E-Cigar są dostępne głównie w internetowych sklepach z e-papierosami, a ich ceny zaczynają się od 8 złotych za 10 mililitrową butelkę. Na pierwszy rzut oka nie jest to jakaś świetna propozycja, ponieważ bardzo łatwo znajdziemy wiele innych – dużo tańszych opcji, a do ceny produktu musimy w większości przypadków doliczyć jeszcze koszty wysyłki.

Zakup kombinowany

W przypadku internetowych zakupów bardzo rzadko jednak decydujemy się tylko na jeden płyn i staramy się raczej, by zamówienie wystarczyło nam na dłuższy czas. To właśnie dla tego typu klientów producent i dystrybutor opisywanych liquidów przygotował pakiet płynów 5x10ml w cenie 24,90.

e-cigar liquidW ramach takiego zestawu możemy wybrać dowolne smaki i moce pod warunkiem, że nie będą się one powtarzać. Asortyment jest jednak na tyle bogaty, że spokojnie każdy znajdzie coś dla siebie. Kupując taki pakiet płacimy niecałe 5 złotych za 10 mililitrową butelkę płynu i w tym momencie całość zaczyna nam się opłacać.

Popularne smaki

Zamówiona w sklepie paczka dotarła do mnie w dobrze zabezpieczonej kopercie bąbelkowej. Poniżej kilka słów na temat sprawdzonych przeze mnie smaków:

liquidJabłko – wyrazisty, dobrze wyczuwalny smak. Przyjemna i niegryząca w gardło chmurka.

Sex on the beach – bardzo fajny, orzeźwiający aromat, który bardzo przyjemnie wapuje się w upalne dni. Na dłuższą metę ten smak jest jednak dość męczący  i musiałem go wapować na zmianę z czymś bardziej treściwym. Niestety jego zapach bardziej niż drinka przypominał mi płyn do mycia naczyń.

Zielona Herbatka – jeden z moich ulubionych smaków. W tym przypadku trochę się jednak zawiodłem. Niezbyt naturalny posmak odebrał mi całkowicie przyjemność z wapowania.

Tutti Frutti – zamówiony raczej dla mojej dziewczyny. Osobiście nie cierpię tego smaku i jeszcze żadna firma nie przekonała mnie do tego wynalazku. Wstrzymam się od oceny.

Mentol – klasyczny mentolowy liquid. Odpowiednio wyważony – doskonale nadaje się do spokojnego, codziennego wapowania. Miłośnicy tego smaku na pewno nie będą zawiedzeni.

Liquidów King E-Cigar nie zaliczymy z pewnością do krajowej czołówki  pod względem smaku. Nie zmienia to jednak faktu, że są one solidną pozycją – godną polecenia wszystkim, którzy oczekują wyrazistego smaku i chcą spróbować czegoś nowego. Dodatkowo wybierając pakiet liquidów możemy sporo oszczędzić.