liquidy e-papieros provog E-Liquidy

Liquidy Provog – smaki młodości?


Ocena liquidów Provog

smak 69%
wydajność 65%
wyrazistość aromatu 54%
jakość 61%
cena-jakość 35%
Krótkie podsumowanie

Polecane dla początkujacych

Wynik 56% Średnie

[vc_row][vc_column width=”1/1″ el_class=”tekst-prawa-ocena”][vc_column_text]

Provog to najmłodsze dziecko z rodziny marek oferowanych przez firmę e-SmokingWorld. Sygnowane są nią zarówno e-papierosy, jak i liquidy. W obu przypadkach zdecydowano o ograniczeniu oferty do niezbędnego minimum. Skupiono się na papierosach jednorazowych i małych zestawach oraz postawiono przede wszystkim na wyraziste, owocowe aromaty.

Pośród dostępnych smaków znajdziemy: ananasa, jabłko, wiśnię, czekoladę, melona, miętę, pomarańczę, brzoskwinię, tytoń oraz wanilię.

Wszystkie liquidy z tej serii oferowane są w takiej samej cenie  – 15 złotych i dostępne wyłącznie w małych buteleczkach o pojemności 10 ml. Do wyboru mamy również tylko trzy rodzaje mocy: zero, light i medium. Poszczególne warianty smakowe odróżnimy za pomocą przypisanych do nich kolorowych pasków. Zrezygnowano z dodatkowych grafik lub wizualizacji. Design jest prosty, a dominującym kolorem czarny. Ciekawostką jest jest jednak wykorzystanie pudełka z okienkiem umożliwiającym podejrzenie jego zawartości. Niestety pomysł nie został do końca wykorzystany bo buteleczka z płynem niczym nie zaskakuje.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=”1/2″][vc_column_text]

Smutny i nudny wygląd opakowań średnio pasuje do młodzieżowego charakteru marki. Provog jest bowiem zgodnie materiałami promocyjnymi dedykowany osobom lubiącym szaleństwo i dobrą zabawę. Dużo lepiej wygląda jednak kwestia dostępnej palety smaków. W ofercie znajdziemy nieszablonowe połączenia wielu owocowych aromatów. To interesująca propozycja dla miłośników eksperymentów i okazjonalnego, czysto rozrywkowego palenia. Z tego powodu pośród dostępnych smaków znajdziemy tylko jeden klasyczny – tytoniowy.

Palenie jest bardzo przyjemnie, a wszystkie smaki dobrze wyczuwalne. Po chmurzeniu nie zostaje żaden nieprzyjemny posmak, a dym nie jest gryzący i szybko znika. To solidny produkt, który niczym nas nie zaskoczy, ale również i nie rozczaruje.

[/vc_column_text][/vc_column][vc_column width=”1/2″][vc_gallery type=”flexslider_slide” interval=”3″ images=”395,396,397,398,399,400,401″ onclick=”link_image” custom_links_target=”_self” img_size=”345×345″][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=”1/1″][vc_tour][vc_tab title=”Największe zalety” tab_id=”1411425144-1-17cb8a-9712″][vc_column_text]

– oryginalne smaki

– wyrazisty aromat

[/vc_column_text][/vc_tab][vc_tab title=”Największe wady” tab_id=”1411425144-2-26cb8a-9712″][vc_column_text]

– ograniczony wybór smaków

– zbyt wysoka cena

[/vc_column_text][/vc_tab][/vc_tour][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=”1/1″][vc_column_text]

Liquidy Provog to solidna propozycja kierowana do młodych i aktywnych użytkowników papierosów elektronicznych. Ograniczony wybór smaków rekompensują dobrze dobrane kompozycje i naprawdę przyzwoita wydajność. Niestety podobnie jak w przypadku wielu produktów tej firmy, cena nie do końca odpowiada jakości. Warto jednak czasami dać ponieść się fantazji i zapalić dla czystej rozrywki. Do tego liquidy Provog nadają się najlepiej – okazjonalnego palenia.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]