Podstawy (W&P)

miniPrzegląd modów elektronicznych – budżet niski


Mody elektroniczne? Dlaczego nie mechaniczne?

A to dlatego, że popularnie zwane mechaniki wymagają dużej wiedzy, a przede wszystkim na temat prawa Ohm’a.

1. Eleaf iJust2iJust2

iJust2 wbrew opinii ogólnej nie jest sam w sobie taki zły, i można go zaliczyć do przedmodów elektronicznych ze względu na port USB i posiadane zabezpieczenia.
Prosty, tani i co najważniejsze jest to cały zestaw, czyli bateria + parownik. Więcej chyba o nim opowiadać nie trzeba 🙂

2. Vaptio P-I50w-vaptio-p-i-full-kit-2100mah

Vaptio P-I jest również całym zestawem tak jak iJust2. Całkiem tani, jak na tą cene dobrze w miare wykonany, produkuje ciekawe chmurki jak na ten zakres cenowy, osobiście wolałbym iJusta, ale to już kwestia chyba osobista. Box jest do 50W i ma wbudowany akumulator, parownik ma pojemność 2ml i grzałkę 0.2 Ohma. Zakres regulacji mocy – 10-20-30-40-50 [W].

3. Evic VTC Minijoyetech-evic-vtc-mini

Evic VTC Mini – sprzęt od firmy Joyetech. Bardzo porządnie wykonany, jest możliwa aktualizacja do 75W, czytelny, duży wyświetlacz, zasilany jednym akumulatorem typu 18650. Tak jak poprzednicy, również jest to bardzo znane urządzenie do wapowania. W tym wypadku mamy jednak samego boxa, bez parownika. Osobiście uważam że do tego sprzętu bardzo dobry będzie jakieś ciekawe RDA bądź RTA. Jeśli atomizer na kupne grzałki to wybrałbym Kangertech Toptank Mini.

4. Wismec Reuleaux RX200wismec-reuleaux-rx200-triple-18650-mod

RX200 jest ciekawym boxem, zachwyca swoim niecodziennym wyglądem oraz możliwosciami. Do zasilania wymaga 3 akumulatorów (Najlepiej LGHG2 bądź Sony VTC4/5, osobiście wybrałbym VTC5) dzięki czemu bateria starcza na długie chmurkowanie. Maksymalna moc to 200W oraz start od 0.1 ohma, elektronika sklonowana znana z Evica VTC Mini bądź Cuboida. Największym atutem jest cena i 3 akumulatory.