Z E-Fajką na Luzie

Najlepsze smaki liquidów


Poszukiwanie dobrego smaku dla naszego sprzętu do vape’u to niekiedy bardzo długi proces. Smaków jest mnóstwo, zaś my, jak każdy konsument, na ogół nie wiemy czego chcemy. Na szczęście, każdy typ smaków przynależy do konkretnej kategorii, co ułatwi nam zawężenie naszego rejonu poszukiwań.

Dla przykładu, jeżeli lubimy słodkości lub po prostu tęsknimy za smakami dzieciństwa, liquidy cukierkowe będą dla nas idealnym wyborem. Co więcej, nie powodują one próchnicy, więc jest to stosunkowo bezpieczny sposób na przypomnienie sobie, jak smakowały nasze ulubione słodycze.

A jeśli poszukujemy czegoś bardziej złożonego? Tutaj mogą pomóc płyny o smaku deserów – pączków, serników czy też lodów. Do tego nie przybędzie nam od nich kilogramów! Podobnie jest zresztą z liquidami o smaku bardziej tradycyjnych posiłków, takich jak bekonu, tostów lub płatków śniadaniowych.

Nie zapominajmy jednak o popitce. Oczywiście, nie mam tu na myśli picia liquidu. Na rynku dostępne są płyny o smaku znanych i lubianych napojów, z czego prym pośród klientów wiodą tu kawa i mleko truskawkowe. Pozostałe smaki też są niczego sobie – mamy tu herbatę, napoje gazowane, soki, a nawet alkohole.

Warto jest też wspomnieć o liquidach mentolowych, które charakteryzują się przyjemnie chłodzą. W sklepach znaleźć możemy różne typy takich płynów, o kilku stopniach intensywności. Jest to bardzo dobry wybór dla ludzi, którzy rzucają palenie, a korzystali niegdyś z papierosów mentolowych. Polecamy go też innym waperom, którym przydałoby się kojące uczucie ulgi, na przykład z powodu grypy lub alergii.

Wreszcie dochodzimy do najpopularniejszych smaków, jakimi są liquidy owocowe oraz tytoniowe. Te pierwsze są bardzo często wybierane przez początkujących waperów, którzy nie porywają się jeszcze na bardziej kompleksowe smaki, chcąc jednocześnie spróbować czegoś, co nie zawiera nikotyny. Z kolei liquidy tytoniowe to bardzo dobry sposób na rzucenie palenia tradycyjnego. Korzystanie z nich da nam taki sam smak i uczucie w gardle, lecz bez szkodliwości papierosów zwykłych.

Poniżej prezentujemy siedem smaków liquidów, które zdobyły największe uznanie konsumentów w roku 2018.

 

 

  1. Black Note Prelude

Liquid ten powstaje w niewielkich porcjach. Wytwarza się go z tytoniu suszonego ogniowo-rurowo we Włoskich Alpach, skupiając się jedynie na dokładnie wybranych liściach. Płyn ten nie zawiera dwuacetylu, zaś jego stężenie glikolu propylenowego oraz gliceryny roślinnej wynosi 50/50. Produkt ten pachnie niczym świeży tytoń, zaś jego smak przywodzi na myśl słodki, nieco orzechowy posmak tytoniu ze stanu Virginia.

 

 

  1. VaporFi Catch Ya Latte

Jak sama (nad wyraz chwytliwa i sprytna) nazwa wskazuje, liquid ten jest bazowany na kawie. I nie jest to zresztą byle jaki płyn do vapingu o kawowym smaku – podczas chmurzenia wyraźnie poczujemy espresso z posmakiem mleka oraz orzechów laskowych. Takich doznań naprawdę próżno jest szukać w konkurencyjnych płynach. Gorąco polecamy!

 

 

  1. The Sauce LA Capone

Owocowe płatki śniadaniowe podczas codziennego dymka? Z tym producentem jest to możliwe! Co więcej, wyraźnie da się tu poczuć cierpkość i kremową konsystencję produktu, na którym bazuje smak tego wysokiej jakości liquidu. Przepyszne śniadanie dla każdego wapera, do tego za jedną z najprzystępniejszych cen na rynku.

 

 

  1. Beard Vape Co. The One

Truskawkowe pączki, posypane płatkami i zanurzone w mleku? Jeśli jesteśmy entuzjastami słodkości, którym na samą myśl o czymś takim pociekła ślinka, The One od Beard Vape Co, jest tu wyborem praktycznie idealnym. Mocny, słodki smak, w którym da się wyczuć każdy składnik. Do tego jest on dostępny w butelkach Chubby Gorilla o pojemności 100 ml.

 

 

  1. Vape Dinner Lady Lemon Tart

Ciasto cytrynowe od Dinner Lady to jeden z najlepszych vape’ów dla ludzi, którzy poszukują liquidu o deserowym smaku. Cytrynowe bezy, z lekką domieszką smaku płatków. Naprawdę dobry, słodki smak, po którym aż będziemy prosić o dokładkę. Aż robię się głodny…

 

 

  1. Naked 100 Lava Flow

A teraz coś dla entuzjastów owocowych smaków, dla których ciasta i desery mogą być trochę zbyt przekombinowanym smakiem liquidu. Płyn ten łączy w sobie smak świeżych truskawek, ananasów oraz kokosów. Do tego sam płyn nie sprawia też wrażenia zbyt słodkiego. Nietrudno się dziwić, czemu stał się bestsellerem.

 

 

  1. Halo SubZero

Topowy płyn mentolowy, o bardzo dużej sile. Jest to zresztą jeden z najintensywniejszych smakowo liquidów mentolowych dostępnych na rynku. Wystarczy tylko chwila chmurzenia, a z tyłu gardła poczujemy to odświeżające uczucie. Idealnie sprawdza się też do wykorzystania wespół z naszymi innymi płynami, któremu możemy nadać mentolowego, chłodzącego posmaku.


Dodaj komentarz :)

avatar
  Subscribe  
Powiadom o