E-Liquidy

Neat Daily by Cosmic Cream & Boston Bake – TEST


Neat Daily by – Cosmic Cream

Neat to te dobre człowieki co to wypuściły Premixy. Z tą informacją w głowie zabrałem się za testowanie liquidów które od nich dostałem przy okazji premixów. Na pierwszy ogień poszedł Cosmic Cream z serii “Daily by” i już jestem zmuszony oddać ukłon i odkurzyć podium, które dotąd niezmiennie zamieszkiwały Dillonsy.

ZAPACH

W zapachu zdecydowanie dominują lekko słodki jogurt naturalny i świeże, dojrzałe kiwi. Czuć zarówno kwaskowatość jak i słodycz tych dwóch składników. Myślę, że nie tylko ja na ten zapach nie mogę się doczekać zalania…

SMAK

Po zapachu spodziewałem się jogurtu z naturalnymi owocami, ale niestety jest to bardziej jogurt owocowy. Czy to źle? Absolutnie nie! Liquid jest pyszny, intensywny w smaku i bardzo przyjemny do wieczornego chilloutu. Smakuje jak pomieszanie popularnej marki na Jogo- o smaku kiwi z nabiałem tej samej firmy o smaku truskawki. Co prawda czerwony owocek jest dużo delikatniejszy, ale nadal wyczuwalny i słodki. Minimalna kwaskowatość kiwi w tle nadaje temu wszystkiemu dodatkowego charakteru.

Pyszny jogurt o smaku kiwi z domieszką słodkiej truskaweczki. Co tu dużo mówić – pyszności!

Neat Daily by – Boston Bake

No to co my tu mamy? Mmmm… Szarlotka z kremem! Brzmi pysznie. I wiecie co? Neat mnie nie zawodzi, bo rzeczywiście ten soczek jest niezły. Nawet nie zauważyłem jak mi to 10ml wyparowało.

ZAPACH

Pachnie jak szarlotka babuni prosto z pieca <3 Nic dodać nic ująć. Liquid wyszedł, a ja dalej niucham butelkę…

SMAK

W smaku pojawiają się pewne problemy. Poza tym, że liquid smakuje jak genialna szarlotka z prawdziwą bitą śmietaną to ktoś tu przesadził lekko z (bardzo realistycznym) cynamonem. Dla wielu będzie to za ostry smak, ale mi pasował.

Osobom wrażliwym na ostre doznania radzę uważać, bo cynamon może przerazić, ale poza tym to gorąco polecam!


Dodaj komentarz :)

avatar
  Subscribe  
Powiadom o