O nas


E-palacze.net to portal medialny skupiający się na tematyce e-papierosów – elektronicznych inhalatorów nikotyny. Staramy się przekazywać prawdę, uczciwą, rzetelną i rzeczywistą.
Pokazujemy recenzje, podajemy informacje o nowych produktach, piszemy poradniki, doradzamy, rozmawiamy o kwestiach dotyczących e-palenia – czyli potocznie Vape.
Jesteśmy niezależną redakcją zbudowaną przez ludzi, i działającą dla ludzi.

Od ludzi, dla ludzi.

Jesteśmy tylko ludźmi – pasjonatami świata Vape. Staramy się przekazać wiedzę którą nabyliśmy, informacje które do nas docierają, i te które odnajdujemy sami.
Skupiamy miłośników e-palenia oraz staramy się je promować jako zdrowszą i bezpieczniejszą alternatywę dla zwykłych papierosów – sami jesteśmy częścią tego świata, stąd też można spotkać nas na zlotach tu czy ówdzie. Jeśli coś się dzieje – daj nam znać, postaramy się pojawić 😉

Porozmawiajmy o e-papierosach, ale rzetelnie i realnie.

Na naszej stronie każdy ma możliwość wyrażenia zdania na tematy związane z elektronicznym paleniem. Nasza kadra redaktorska niestrudzenie stara się dostarczyć wam jak najciekawszych tematów do rozmowy – nowości, wiadomości, ciekawostek. Wierzymy, że przyszłość należy do elektronicznego palenia, pomimo tego że rząd Polski wręcz ironicznie działa na jego jak największą niekorzyść. Nie złamią nas wszystkich, i nie zamydlą oczu wszystkim. Będziemy do końca starać się by świat Vape był traktowany uczciwie, tak jak na to zasługuje.
E-papierosy to dużo zdrowsza i dużo bezpieczniejsza opcja niż papierosy analogowe – i każdy wyrwany ze szponów płonącego tytoniu zdrowy człowiek to nasza duma i radość.