E-Liquidy

Pink Fury – CoLove – Recenzja


Krótko, zwięźle i na temat – dzisiaj na stół trafia CoLove, czyli Cola od Pink Fury. Zapraszam.

First Look – Zapach

Colove pachnie faktycznie jak liquidy cola, które zdarzało mi się wapować dość często – lubię ten smaczek. Zapach jest całkiem w porządku – dość delikatny. Cola jak cola – ciężko powiedzieć wam coś więcej, bo lepiej dowiecie się o co chodzi po prostu otwierając butelkę coca-coli 🙂

No cóż, to co zauważyłem irytującego to fakt, że etykieta jest strasznie… lepka. Lepi się do palców bardzo mocno, natomiast jest to dość popularne, więc nie ma co za to ganić.

Smak

I to dopiero jest… tragedia.
Zalałem sobie spokojnie, chciałem powapować dla testu… Niee.

Raz go czuć delikatnie, raz nie czuć w ogóle, a czasami bardzo ostrym metalicznym smakiem uderza w gardło. Nie jest to zdecydowanie wina grzałki jako, że wyposażyłem się w nową, która dokładnie tak samo oddaje to… crescendo dramatu.

Ponoć jest to “gazowana cola”. Gazować to ją chyba ktoś zaczął, natomiast o dodaniu coli to chyba zapomniał. Nie jest to feralny egzemplarz, bo dostałem go z wielu innych na zlocie.

To jest dokładnie to co kupujecie – a raczej to czego kupowanie zdecydowanie wam odradzam. Cola? Niee. Smutny sok z glikolu i gliceryny ? A i owszem.

Podsumowując…

Jak na moje, omijajcie. Byle szerokim łukiem. Nie tego się spodziewałem, no cóż, i jestem szczerze zawiedziony, zwłaszcza po reklamie jaką PF darzy ten produkt. Nie lubię się z nimi – owszem, to fakt. Nie lubię nie-samogonów – to też prawda. Z czystym sumieniem i ręką na sercu mówię wam że to nie jest to czego szukacie.

Jeśli ktoś jest chętny na dobrą Colę – sugeruję zakupić aromat jakiejś popularnej firmy i rozmieszać sobie, powiedzmy z 15-18 kropli na 10 ml. Przebije CoLove na głowę.

Przepraszam, a coli nie macie?

Zapach 45%
Smak 25%
Cena/Jakość 30%
Krótkie podsumowanie

Nie polecam, zupełnie nie trafiona sprawa. Szkoda czasu na tak poroniony rzut, kiedy pod ręką są i dość tanie, i sprawdzone liquidy o smaku lubianego wśród wszystkich grup wiekowych magicznego napoju :)

Wynik 30% Drama-Turgia.
Oceny czytelników
3 głosy
34