E-Liquidy

Premix by Go Bears – Drive In


[vc_row][vc_column width=”2/3″][vc_column_text]

Mleczny koktajl bananowo-malinowy powiadacie?.. No coś mnie sie nie wydaje. Ani zapach, ani smak. Nic mi tu nie przypomina opisu producenta. Jak pragnę zdrowia – przy pierwszym buchu myślałem, że to tytoniówka! Potem odkryłem tu orzechy, ale na pewno nie koktajl z owocami! Mimo to liquid dobry i zdecydowanie przypadł mi do gustu.

[/vc_column_text][/vc_column][vc_column width=”1/3″][vc_single_image image=”5553″ img_size=”large”][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=”1/2″][vc_row_inner][vc_column_inner][vc_column_text]

ZAPACH

Zapach nie jest prosty do rozgryzienia. Trochę jak guma balonowa, a trochę jak banan. Orzeszek? Możliwe. Uwierzcie mi, że to nie jest łatwe do określenia.

[/vc_column_text][/vc_column_inner][/vc_row_inner][/vc_column][vc_column width=”1/2″][vc_row_inner][vc_column_inner][vc_column_text]

SMAK

W smaku zdecydowanie czuję orzechy włoskie i trochę laskowych. Gdzie jest koktajl bananowo-malinowy? Na pewno nie w tej butelce. Pierwsza chmurka smakowała mi nawet tytoniówką. Smak dość ciężki, ale nie muli i mi się nie nudzi. Przyjemny do wieczornego piwka.

[/vc_column_text][/vc_column_inner][/vc_row_inner][/vc_column][/vc_row]

Smak 71%
Zapach 69%
Stosunek jakości do ceny 77%
Krótkie podsumowanie

Podsumowując… Nie wiem co powiedzieć. Ktoś coś ostro pokręcił. Za grosz smaku deklarowanego, ale i tak dostajemy smaczny liquid. Gniewać się nie będę, ale trochę przykro mi jest… I tak polecam!

Wynik 72%