E-Liquidy

Premix by Go Bears – San Escobar


[vc_row][vc_column width=”1/2″][vc_column_text]

Producent zapowiada tropikalny miks owocowy z wyraźnymi nutami kiwi, truskawki i cytryny. No i znów jestem z opisu bardzo zadowolony, bo jest bardzo adekwatny, a liquid zdecydowanie do niego pasuje. Tak jak na ogół miksów tropikalnych unikam, bo z reguły trafiam na landrynki albo plastik, tak teraz dostałem wręcz sałatkę owocową. Im dłużej testuję różne soczki tym bardziej mnie zaskakują jakością… Bravo~!

[/vc_column_text][/vc_column][vc_column width=”1/2″][vc_single_image image=”5557″ img_size=”medium”][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=”1/2″][vc_row_inner][vc_column_inner][vc_column_text]

ZAPACH

W zapachu wydobywającym się z butelki dominuje słodycz i kwaskowatość… Zupełnie niczym pyszniutki ananas z puszki. Po dłuższym namyśle w tle pojawia się delikatna mieszanka truskawki z kiwi albo cytryną. Przyjemny zapach, zachęcający do zalania.

[/vc_column_text][/vc_column_inner][/vc_row_inner][/vc_column][vc_column width=”1/2″][vc_row_inner][vc_column_inner][vc_column_text]

SMAK

Dość delikatny, ale wszystko jest wyczuwalne i na swoim miejscu. Liquid w smaku jest identyczny jak w zapachu – słodki, lekko kwaskowaty, pełen pysznych owoców. Ktoś z bujną wyobraźnią zdecydowanie poczuje się jak na Hawajach czy innej tropikalnej wyspie. Nie jestem w stanie powiedzieć więcej jak producent. To świadczy o jednym – ktoś w końcu dba o swoje imię i sprzedaje produkt z którego jest dumny.

[/vc_column_text][/vc_column_inner][/vc_row_inner][/vc_column][/vc_row]

Smak 89%
Zapach 89%
Stosunek jakości do ceny 89%
Krótkie podsumowanie

Podsumowując powiem po prostu: „Chapeau bas!” Istna poezja i zdecydowanie coś do czego wrócę. Polecam każdemu bez wyjątku, bo liquid baaardzo smaczny.

Wynik 89%